Sulaikytas promilių „rekordininkas“

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Policijai sureagavus į gyventojų pranešimą, naktį iš ketvirtadienio į penktadienį mieste buvo nutraukta girto vairuotojo kelionė.

});

Mažeikiškiai, kuriems įtarimų sukėlė po vidurnakčio keistai Žemaitijos gatve manevruojantis automobilis „VW Sharan“, apie tai pranešė policijai.

Mieste budėjęs policijos ekipažas šį automobilį sustabdė Sodų gatvėje. Įtarimai pasitvirtino –  30-mečiam vyriškiui, neturėjusiam teisės vairuoti automobilio, buvo nustatytas 3,21 promilės girtumas. Dėl kelių eismo taisyklių pažeidimų jam pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tai jau aštuntas vairuotojas, kuriam rugpjūtį buvo nustatytas daugiau kaip pusantros promilės girtumas. Be to, pažeidėjas kol kas yra promilių „rekordininkas“ – jis pats girčiausias iš rugpjūtį  sulaikytų neblaivių vairuotojų. Rugpjūčio 3 d. Sodų gatvėje avariją sukėlusiai 53-ejų metų vairuotojai buvo nustatytas 3,16 promilės girtumas. 
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto