Sulūžusių karstyklių parke greitai neliks

„Santarvė“ sulaukė mažeikiškio Nerijaus laiško: „Savaitgalį su mažamečiu sūnum lankėmės Senamiesčio parke, leidome laiką žaidimų aikštelėse. Pamačiau tragiškos būklės medinę konstrukciją, skirtą „karstytis“ vaikams. Nustebino, kad netoli tribūnos esantis statinys yra paliktas be priežiūros. Jis pavojingas mažamečiams: apdegusios, sulaužytos konstrukcijos, kyšo surūdijusios vinys ir medvaržčiai… Iki nelaimingo atsitikimo tik vienas neatsargus žingsnis“.

„Santarvės“ skaitytojas, atsiuntęs karstyklių nuotraukų, klausė: „Kodėl Savivaldybė aplaidžiai žiūri į tokias pavojingas griuvenas ir nesitvarko?“

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Eimantas SALATKA, komisijos, kuri sprendžia aikštelių įrenginių nurašymo, likvidavimo klausimus, pirmininkas apie žaidimų aikšteles sakė: „Seniūnijos pačios priima sprendimus dėl žaidimo aikštelių, jei bloga padėtis, gali nuspręsti nugriauti įrenginius arba atnaujinti. Neseniai komisijos pagalbos prireikė miesto seniūnui apsisprendžiant dėl medinių karstyklių Senamiesčio parke. Vietoje apžiūrėjus įrenginius pritarta, kad pūti pradėjusius karkasus reikia nugriauti“ („Santarvė“, Nr.54, 2022-07-15).

Šį pirmadienį Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyrius „Santarvei“ atsakė, kad medinės karstyklės Senamiesčio parke jau baigiamos išmontuoti.
Asta ŠILAITYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto