Sumušė ir atėmė dujinį pistoletą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Trys savaitgalį kilę neblaivių rajono gyventojų konfliktai baigėsi ikiteisminiais tyrimais, kuriuos pradėjo Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Sumušė šeimininką

Policininkai aiškinasi Voveriuose kilusį konfliktą tarp trijų vyriškių. Penktadienio vakarą Voverių kaimo namo koridoriuje du vyrai sumušė 30-metį namo šeimininką. Jis gindamasis iššovė tris šūvius iš teisėtai laikomo dujinio pistoleto „Blow“. Po to vyriškiai iš šeimininko pagrobė minėtą pistoletą ir pasišalino.

Nukentėjusiajam buvo suteikta medikų pagalba, jis gydosi ambulatoriškai. Tą patį vakarą policijos pareigūnai sulaikė įtariamuosius – 30-metį vyrą, kuriam nustatytas 2,36 promilės girtumas ir pas kurį rastas pagrobtas dujinis pistoletas, bei taip pat neblaivų (2,26 promilės) 33-ejų metų vyriškį.

Abu įtariamieji uždaryti į Šiaulių policijos areštinę.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl šaunamojo ginklo pagrobimo, už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki septynerių metų. Tokių nusikalstamų veikų Mažeikių rajone nebuvo užregistruota nei šiemet, nei pernai.

Sužalojo peiliu

Šeštadienį, apie pirmą valandą nakties, į Draugystės gatvės namo butą skubėjo ir medikai, ir policija – čia peiliu buvo sužalota moteris.

Kaip vėliau paaiškėjo, konflikto metu neblaivi (1,42 promilės) 29-erių metų moteris buvo sužeista dvejais metais vyresnio ir taip pat apgirtusio (1,31 promilės) vyro.

Nukentėjusioji, kuri buvo pristatyta į Regioninę Mažeikių ligoninę, iš jos pabėgo medikų neapžiūrėta, įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Po pusvalandžio policijos ekipažas vyko į Pavenčių gatvės namo butą, kur 44-erių metų neblaivus (2,40 promilės) vyras sumušė šešeriais metais jaunesnę, taip pat neblaivią (2,38 promilės) moterį, už ką atsidūrė areštinėje.

Abiem atvejais ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto