Sumušta mažeikiškė gydėsi ligoninėje

Į ligoninę moteris pateko, patyrusi smegenų sukrėtimą. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mažeikiškių smurtautojų sugriežtėjusi atsakomybė nebaugina. Šią savaitę pradėti dar penki ikiteisminiai tyrimai dėl smurtavimo artimoje aplinkoje.

Išmetė visus daiktus

Du ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl anksčiau įvykdytų nusikaltimų.
Sausio trečiąją viename iš Draugystės gatvės daugiabučių buvo sužalota 37-erių metų mažeikiškė, kuri dėl smegenų sukrėtimo ir nosies kaulo lūžimo penkiolika dienų buvo gydoma ligoninėje. Grįžusi iš jos moteris nustėro: ją nuskriaudęs 25-erių metų V. P. iš buto išmetė visus nukentėjusiosios namų apyvokos daiktus.
Sausio penkioliktąją tos pačios gatvės daugiabutyje 32-ejų metų D. G. smogė devyneriais metais vyresnei sugyventinei į galvą, po to metė į ją puodelį.
Pranešimai apie smurtaujančius sugyventinius šią savaitę pareigūnus dar pasiekė iš P. Vaičaičio ir Žemaitijos gatvių namų. Abiem atvejais moterims buvo sukeltas fizinis skausmas.
Pasak policijos pareigūnų, buvo nemažai atvejų, kai atvykus pagal iškvietimą paaiškėjo, jog jokio smurto nebūta. Dėl buitinių problemų ar apsvaigus nuo alkoholio tik kilo žodinis konfliktas, kuris dažniausiai dar iki atvykstant policijos pareigūnams būna pasibaigęs ir namuose jau tvyro ramybė.

Daugiau kaip pusšimtis tyrimų

Nuo metų pradžios iki ketvirtadienio Mažeikių rajone jau pradėti dvidešimt penki ikiteisminiai tyrimai dėl smurto artimoje aplinkoje. Nuo smurtautojų nukentėjo daugiau kaip dvidešimt moterų, keturi nepilnamečiai bei du vyrai.
Dažniausiai ikiteisminiai tyrimai pradedami dėl fizinio skausmo sukėlimo arba nežymaus sveikatos sutrikdymo. Už tai baudžiama viešaisiais darbais, laisvės apribojimu, areštu arba laisvės atėmimu iki metų.
Nuo gruodžio vidurio, įsigaliojus Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymui, Mažeikių policijos komisariate jau pradėtas 51 ikiteisminis tyrimas.

4 Atsakymai į “Sumušta mažeikiškė gydėsi ligoninėje”

 1. Vitalijai parašė:

  Jei jus ponia esate labai flegmatiska tai siulyciau i partduotuve eiti jai uzsidarant kada isvis zmoniu nera. Ne visi turi laiko laukti kol jus puse val skaciuosite centus

 2. VETA parašė:

  NEGALIMA NUOMOTI MAZEIKIECIAM BUTU, TIK PER ORGANIZACIJAS/JEI IMANOMA/ AR DAR KAZKOKIU CIVILIZUOTU BUDU———–VIRSTAM PO TRUPUTELI ZOMBIAIS, MES, MAZEIKIECIAI…IR KA CIA BEPRIDURSI.

 3. VITALIJA parašė:

  LABA DIENA, APSIPIRKINEJU MAXIMOJE—KARTAIS ZEMAITIJOS GATVEJE, KARTAIS SENAMIESCIO MAXIMOJE— ABIEJOSE PARDUOTUVESE TURIU VIENA IR TA PACIA PATIRTI- MANE ISKONEVEIKE SALIA STOVEJES ZMOGUS- KASININKE TYLI, LYG TAIP IR TURETU BUTI- KAD AS PER LETAI ATSIIMU GRAZA, ISKONEVEIKIA NESVANKIAI,–SALE APYTUSTE, ZMONIU MAZAI- NEI KARTO NEMACIAU SALEJ APSAUGINIO, KURIAM GALECIAU PASISKUSTI—KAS CIA PER GAN SUBRENDUSIU VYRU—APIE 60 METU IZEIDINJIMAS,
  KONKRECIAI, PAVYZDZIUI SIANDIE ….NESPEJUS PASIIMTI GRAZOS IS KASININKES, UZ MANES STOVEJES VYRISKIS /VIENINTELIS/ -PARDUOTUVE APYTUSTE- APIE 14 VAL. DIENOS, PASAKE—CIUOZK IS CIA- SENAMIESCIO MAXIMOJ 2-OJ KASOJ —GAL TAI JAU TAPO NORMA IR TOLERUOJAMA MAXIMOSE…TIKRAI IDOMU..KO TEN EITI, JEI APSIMOKANT , NEZINAI, KO SULAUKSI IS SALIA STOVINCIO KLIENTO–AS SIANDIE PASIBAISEJAU, NES TAI NE PIRMA KARTA, TIKRAI.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Žmonėms, nuomojantiems savo butus, reikėtų būti atsargiems ir apdairiems. Minėtoji 37 metų „ponia“ gavo į skudurus už tai, kad nežino, jogu už vandenį, dujas, elektrą, šildymą, reikia mokėti. Aišku, smurtas nepateisinamas, bet nėra ir ko nustėrti, kai grįžti į nuomojamą butą už kurį nemoki ir savo „šmutkes“ randi išmestas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto