Šuolio parašiutu laimėtojas šį išbandymą žada dar pakartoti

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Tęsiame pasakojimą apie laikraščio „Santarvė“ drauge su Mažeikių Julijono Kumpikevičiaus aerodromu organizuotą konkursą apžvalginiam skrydžiui lėktuvu ir šuoliui parašiutu laimėti.
Šiandien savo įspūdžiais dalijasi mažeikiškis Tomas Pinkauskas.

Atkreipė dėmesį į prizą

Vadybininku dirbantis „Santarvės“ pašnekovas sakė, kad šuolis buvo atidėliojamas, mat aviatoriai laukė skrydžiui tinkamo oro, ir tas atidėliojimas šuoliui susiruošusiems drąsuoliams šiek tiek patampė nervus bei suteikė papildomo jaudulio.
„Šokau parašiutu pirmą kartą, nors apie tai svajojau ir net ruošiausi jau seniai. Atrodo, ir ryžto buvo, bet vis kažkas sutrukdydavo, tad niekaip man to padaryti nepavyko. Kadangi laimėjau tokį prizą, tai jau reikėjo šokti. Ir dėl to labai džiaugiuosi“, – kalbėjo vyras.
Įprastai konkursuose, skelbiamuose socialiniuose tinkluose, nedalyvaujantis mažeikiškis šį lemtingąjį kartą pasielgė kitaip – sudalyvavo. Pagalvojo: „Įdomus prizas, būtų šaunu laimėti šuolį“.

Sulaukė įvairių atsiliepimų

Pasak T. Pinkausko, situacija buvo tokia, kad apie laimėjimą jis sužinojo prieš pat atostogas, o iššokti iš lėktuvo su parašiutu pavyko tik paskutinę jų dieną.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto