Susidūrus automobiliams nukentėjo taksi keleivė

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmosios šiais metais įskaitinės avarijos priežastis – vairuotojo neatidumas, kertant vieną pagrindinių miesto sankryžų, kuri reguliuojama šviesoforo.

Sužeista taksi keleivė

Avarija Žemaitijos ir Naftininkų gatvių sankryžoje įvyko praėjusį penktadienį, apie antrą valandą dienos. Šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje, degant žaliam signalui, sankryža tiesai važiavo taksi automobilis „Opel Zafira“, kurį vairavo 67-erių metų blaivus vyras. Tuo metu iš dešinės į sankryžą įvažiavo automobilis „Opel Vectra“, vairuojamas taip pat blaivaus 35-erių metų vyro. Mašinos susidūrė.
Per avariją apgadinti abu automobiliai, sužeista 76-erių metų taksi keleivė, kuriai lūžo šonkaulis. Po medikų apžiūros moteris išleista gydytis ambulatoriškai.
Policijos pareigūnams avarijos kaltininkas teigė, kad jis paprasčiausiai nepastebėjo raudono šviesoforo signalo ir įvažiavo į sankryžą. Dėl eismo įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Avarija ant viaduko

Penktadienio naktį avarija įvyko ant naujai pastatyto viaduko virš geležinkelio, šio eismo įvykio aplinkybės šiuo metu tiriamos.
Pirminiais duomenimis, sunkiasvorė transporto priemonė neišsiteko kelyje ir trenkėsi į apsauginę sienelę. Smūgio būta tokio stipraus, kad policijos pareigūnai šiai transporto priemonei panaikino valstybinės techninės apžiūros galiojimą.

Įkliuvo du neblaivūs vairuotojai

Praėjusį savaitgalį neblaivių vairuotojų gretas papildė du vairuotojai – vieno jų atžvilgiu pradėta administracinė teisena, kitam gresia baudžiamoji atsakomybė.
Šeštadienį Mažeikiuose į pareigūnų rankas pateko 64-erių metų vairuotojas, jam pareigūnai nustatė lengvą 1,05 promilės girtumą.
Sekmadienį policijos ekipažai patruliavo po visą rajoną, budėjo keliuose, vedančiuose į Mažeikius, užsuko ir į atokesnes gyvenvietes. Apie vienuoliktą valandą ryto Žemalėje jie sustabdė automobilį „Volvo V40“ ir 47-erių metų vairuotojui nustatė 2,15 promilės girtumą.
Sausį rajono keliuose buvo sulaikyti devyni neblaivūs vairuotojai, keturių atžvilgiu pradėtos administracinės teisenos, kitų – ikiteisminiai tyrimai. Dėl neblaivių vairuotojų kaltės įvyko 4 avarijos.

One Reply to “Susidūrus automobiliams nukentėjo taksi keleivė”

  1. ogo parašė:

    o jei smūgis būtų mažesnis tai nebūtų panaikinę a ne, viskas priklauso nuo smūgio cha, cha

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto