Susipažino ir susipyko bare

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sekmadienį Mažeikių rajono policijos komisariate pradėti du ikiteisminiai tyrimai, kurių pagrindas – konfliktai ir smurtas.
Sekmadienį, penktą valandą ryto, konfliktas užfiksuotas liūdnai pagarsėjusiame bare Žemaitijos gatvėje. Pirminiais policijos duomenimis, iki tol nepažįstami baro lankytojai iš pradžių susikivirčijo jo patalpose, po to santykius aiškinosi lauke. Įtariama, kad 22-ejų metų vaikinas, kuriam buvo nustatytas 1,93 promilės girtumas, smurtavo prieš metais jaunesnę merginą, kuri taip pat buvo neblaivi – 1,12 promilės.
Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę, konflikto aplinkybės paaiškės ikiteisminio tyrimo, pradėto dėl viešosios tvarkos pažeidimo, metu.
Kitas ikiteisminis tyrimas sekmadienį buvo pradėtas dėl fizinio skausmo sukėlimo – apie penktą valandą vakaro bute Ventos gatvėje konfliktas kilo tarp 56-erių metų vyro ir metais vyresnės sugyventinės. Vyras įtariamas sumušęs moterį, todėl buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Čia jam nustatytas 1,82 promilės girtumas. Nukentėjusioji į gydymo įstaigą nesikreipė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto