Susisiekimo ministerijoje – apie Mažeikių geležinkelį

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Antradienį Susisiekimo ministerijoje pusantros valandos buvo diskutuojama apie Mažeikių geležinkelio keliamas problemas ir jų sprendimą. Į diskusiją buvo pakviesti ir mažeikiškiai, AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovai. Savo pozicijas išsakė iniciatyvinės grupės „Mažeikių geležinkelio tunelis“ vadovas Gintaras Beržanskis, Savivaldybės vicemeras Kęstutis Bartkevičius.

Diskusijai vadovavęs susisiekimo viceministras Arūnas Štaras akcentavo, kad ministerija turėtų aiškiai žinoti, ko nori mažeikiškiai. Jų poziciją turėtų atspindėti Savivaldybės taryba.
Dar vasarą iniciatyvinė grupė merui įteikė peticiją ir beveik 600 mažeikiškių, palaikančią geležinkelio tunelio statybą. Jos siūlymą nagrinėjo iš Savivaldybės specialistų sudaryta komisija, kuriai vadovavo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys. Komisija nutarė iniciatyvinės grupės projekto Tarybai neteikti.
Savivaldybės vicemeras K. Bartkevičius po susitikimo Susisiekimo ministerijoje „Santarvei“ sakė, kad mero potvarkiu bus sudaryta darbo grupė, kurioje dirbs kompetentingi specialistai ne tik iš Savivaldybės, bet ir iš „Lietuvos geležinkelių“, „ORLEN Lietuva“. Jie turėtų pateikti siūlymus, kaip geriau išspręsti geležinkelio problemas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto