Mažeikiuose sustabdyta kavinės „Venta“ veikla

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nuotrauka

Mažeikių valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba dėl rastų pažeidimų laikinai sustabdė Mažeikių rajono vartotojų kooperatyvo sąjungos kavinės ,,Venta“ veiklą.

Nustatyta pažeidimų

Griežtas sprendimas priimtas po planinio patikrinimo, kurio metu nustatyta grubių pažeidimų. Kavinėje Laisvės gatvėje neveikė savikontrolės sistema – nebuvo pildomi žurnalai, neatliekami laboratoriniai tyrimai, metrologinės patikros, nevykdomas vidaus auditas.
Gamybinėse patalpose jautėsi drėgmė, nemalonus kvapas, lubos, sienos, palangės pajuodavusios, su pelėsių apnašomis.
Maistas buvo gaminamas remonto metu, ant laikraščiais uždangstyto gamybos stalo. Šalutiniai gyvūniniai produktai buvo laikomi neženklintuose induose.

Priskyrė rizikos grupei

Mažeikių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Zigmantas Stumbra „Santarvei“ teigė, kad dėl nustatytų pažeidimų kavinės ,,Venta“ veikla laikinai sustabdyta, jos administracijai nurodyta pašalinti visus trūkumus.
Be to, ši viešojo maitinimo įmonė priskirta didesnės rizikos įmonių grupei ir bus tikrinama dažniau. Kavinė pradės veikti tik po pakartotinio Mažeikių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektorių patikrinimo.
Z. Stumbra informavo, kad tokie pažeidimai, dėl kurių teko laikinai sustabdyti kavinės veiklą, nustatyti pirmą kartą.

9 Atsakymai į “Mažeikiuose sustabdyta kavinės „Venta“ veikla”

 1. apas parašė:

  Ar atgijo ta „Venta“?

 2. Vaje parašė:

  Birutė nebemoka kabučių padėti – du kableliai ,,…..

 3. JO parašė:

  Laimingų Šv. Kalėdų, taip sakant. Matyt, kad trukdė labai. Kur ta kavinė randasi?

 4. hm parašė:

  Tokiem nevalom 5 metus už grotu o ka jie savo vaikams duoda kažin??

 5. Romas parašė:

  Esu nemazeikiskis, bet atvaziaves i Mazeikius visada einu valgyti butent i ta rajkoopsajungos kavine “ Venta“ ten malonus aptarnavimas, o be to skanus maistas, palyginus prieinamos kainos, o kurie nezino, kad tokia kavine yra Mazeikiuose, siulyciau visada papietauti ir pajusite, kad esate maloniai sutikti ir skaniai pamaitinti !

 6. zinot parašė:

  Kas sia kavinuke zinojo, tas ten ir valge. Tarp kitko, maistas ten skanus ir nebrangus! Aisku, susitvarkyti reikia, o dabar gi remontas vyksta, tai po remonto butinai sugrisim i sia kavine!

 7. nėr žodžių žiūrint į foto parašė:

  Čia tam katile tikriausiai virė iš šalia maksimos sušaldyti cepelinai nupirkti? O ėmė kainas tikriausiai kaip ką tik paruoštus cepelinus. Aliejaus irgi, matomai, pasirūpino, kai akcija maksimoj buvo :)

 8. atsakau parašė:

  Čia buvęs tipo restoranas sename tarybų sąjungos pastate, kur universalinė parduotuvė buvo. Net nežinojau ir aš, kad ten dar kažkokia tipo kavinė veikia. Prieš 10 metų eidavom kartais alaus įkalt. Pasirodo ir dabar dar veikė.

 9. raima parašė:

  kur toke kavine buvo yra net nezinau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto