Sustiprintas pareigūnų budėjimas apsaugojo nuo incidentų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sustiprintas policijos budėjimas lapkričio 1-ąją davė rezultatų – incidentų prie kapinių išvengta, rajone tądien nustatyti 9 administraciniai pažeidimai, dėl kurių pradėtos teisenos.

Lapkričio 1-ąją, kai vyko didelis transporto priemonių judėjimas keliuose, vedančiuose prie kapinių, buvo sustiprintos ir policijos pajėgos – dirbo ne tik Reagavimo skyriaus pareigūnų ekipažai, bet ir jiems į pagalbą atskubėję Veiklos skyriaus pareigūnai.
„Mobilūs policijos ekipažai budėjo beveik visame rajone, buvo reaguojama į gaunamus signalus ir rezultatai iš karto pasirodė – ikiteisminių tyrimų tą dieną Mažeikių rajone pradėta nebuvo, eismo įvykių taip pat neįvyko, eismo srautus pavyko suvaldyti“, – sakė Mažeikių rajono policijos komisariato veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.
Ir vis tik tądien buvo pradėtos 9 administracinės teisenos: pareigūnų ekipažai per vieną dieną sulaikė 5 neblaivius dviratininkus, nustatyti du pažeidimai, susiję su kontrabandinėmis cigaretėmis, buvo nutraukta prekyba neleistinoje vietoje.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto