Sveikuolių sveikuoliais pripažinti mažeikiškiai gimnazistai

 

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Šalyje surengto konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ finale triumfavo mažeikiškiai: Merkelio Račkausko gimnazijos komanda tapo nugalėtoja, priešmokyklinukai iš „Žilvičio“ lopšelio-darželio pelnė antrąją vietą.

Mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursą „Sveikuolių sveikuoliai“, kuris šalyje vyko jau septintą kartą, organizuoja Švietimo ir mokslo bei Sveikatos apsaugos ministerijos. Šiuo konkursu siekiama ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti, stiprinti savo ir kitų sveikatą, skleisti sveikos gyvensenos principus mokyklų bendruomenėse.
Konkursas rengiamas trimis etapais: pirmasis vyksta savivaldybėse, antrasis – zonose, o zoninės atrankos nugalėtojai susitinka finale.
Konkurse dalyvauja ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio bei vidurinio ugdymo, profesinio mokymo bendruomenių komandos, sudarytos iš 5 vienodo amžiaus vaikų ar mokinių, mokytojo ir visuomenės sveikatos priežiūros specialisto.
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro duomenimis, praėjusių metų rudenį prasidėjusiame konkurse dalyvavo beveik 5 tūkst. moksleivių ir daugiau nei 1,7 tūkst. pedagogų bei sveikatos specialistų iš 51 šalies savivaldybės.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Nuotrauka iš darželio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto