Švelnėjant karantino sąlygoms, atnaujinami kai kurie žemėtvarkos darbai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nacionalinės žemės tarnybos Mažeikių skyrius informavo, kad, karantiną pratęsus iki gegužės pabaigos, žmonės tarnybos patalpose ir toliau neaptarnaujami, tačiau prašymai priimami ir didžioji dalis paslaugų teikiama elektroniniu būdu.
Švelnėjant karantino sąlygoms, pradedamos atnaujinti kai kurios anksčiau nevykusios procedūros: atliekama kadastrinių matavimų patikra vietoje, pradėti rengti atskiri žemės reformos žemėtvarkos projektai.

Darbas nesustojo

Skyriaus vedėjas Zigmantas Šimkus patikino, kad specialistai informaciją ir konsultacijas teikia telefonu ir elektroninio pašto adresais, visus kontaktus galima rasti Nacionalinės žemės tarnybos (toliau – NŽT) interneto svetainėje. Šioje svetainėje pateikiama ir visa kita informacija, reikalinga žmonėms, sprendžiantiems žemėtvarkos ir panašius klausimus.
Nors žmonės tarnybos patalpose neaptarnaujami, tačiau jų prašymai nagrinėjami. Z. Šimkus informavo, kad NŽT prašymus galima pateikti paštu (turi būti asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija ar juridinio asmens atstovavimą patvirtinantis dokumentas (kopija)) ir elektroniniu paštu, pasirašytus kvalifikuotu elektroniniu parašu, taip pat prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų (www.epaslaugos.lt).
Tokiu būdu NŽT teikia net 40 administracinių paslaugų. Taip pat dėl 12 administracinių paslaugų suteikimo galima kreiptis per specialiai tam sukurtas informacines sistemas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto