Švenčių išvakarėse – smurtas ir grasinimai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Paskutinėmis šių metų dienomis rajone netrūko girtų gyventojų išpuolių prieš artimuosius – buvo ir smurtaujama, ir grasinama.

Pirmadienį, apie septintą valandą vakaro, policijos ekipažas vyko į senamiestyje esančią M. K. Čiurlionio gatvę tramdyti kumščius į darbą paleidusio vyro. Paaiškėjo, kad konflikto metu 52-ejų metų neblaivus (2,24 promilės) vyras sumušė penkeriais metais vyresnę sugyventinę. Sugyventinių keliai išsiskyrė – moteris, kuriai po konflikto nustatytas toks pat girtumo laipsnis, kaip ir įtariamajam, į medikus nesikreipė, o vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Antradienio vakarą ten pat buvo išvežtas ir 54-erių metų Dargių kaimo gyventojas. Vyras, kuriam pareigūnai nustatė 2,28 promilės girtumą, areštinėje atsidūrė už tai, kad metais jaunesnei sutuoktinei pagrasino sudeginti jų gyvenamąjį namą.
Trečiadienį, apie pirmą valandą nakties, ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo buvo pradėtas ir 26-erių metų Knabikų kaimo gyventojui. Namuose vykusių išgertuvių metu sūnus pastūmė 54-erių metų neblaivų (1,91 promilės) tėvą, kuris griūdamas susižalojo antakį. Nukentėjusysis buvo išvežtas į ligoninę medikų apžiūrai.
Artėjant šventiniam savaitgaliui, pareigūnai ragina gyventojus laikytis karantino reikalavimų, nesibūriuoti viešose vietose, saikingai vartoti alkoholinius gėrimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*