Švietimo įstaigų lėšų poreikį aiškinsis Savivaldybės auditoriai

Autorės nuotr.

Penktadienį vykusiame jungtiniame Savivaldybės tarybos ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio bei švietimo, kultūros ir sporto komitetų posėdyje kunkuliavo aistros, buvo išsakyta nemažai kritikos tiek švietimo įstaigoms, tiek Savivaldybės administracijos skyrių vadovams.
Karštos diskusijos lėmė, kad buvo sustabdytas švietimo reikmėms skirto lėšų rezervo skirstymas – nuspręsta, kad švietimo įstaigoms pinigai bus paskirstyti, tik sulaukus Savivaldybės centralizuoto vidaus audito skyriaus išvadų.

Diskusijos kilo po to, kai Savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus pristatė sprendimų projektus, susijusius su papildomo finansavimo švietimo įstaigoms paskirstymu.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Švietimo įstaigų lėšų poreikį aiškinsis Savivaldybės auditoriai”

 1. www parašė:

  Auditoriai -tie patys Mažeikių savivaldybės atstovai./Ar varnas varnui kirs į akį?Auditoriai turi būti ne vietiniai ….. biurokratai ,o nepriklausomi.Kai buvo pilnos mokyklos ,daug mokinių ,buvo kelios inspektorės ,o dabar 12 …..Na nebejuokinkit svieto.Užtenka -jos jau prisisėdėjo ,tegul dabar eina dirbti į darželius mokyklas ,nes darželio auklėtojų trūksta.

 2. Įdomu parašė:

  Gal kas paaiškintu ką dirba švietimo skyriuje 12 specialistų su vedėju priekyje, kai mokiniu skaičius rajone sumažėjo perpus..Kai kuriuose mokyklose dirba daugiau darbuotoju negu mokiniu pvz: Krakių, Pikeliai, Auksodės centras, Balėnų, Sodų pagrindinės mokyklos.
  Kam reikalingas Švietimo centras, Moksleivių namai. Pažiūrėkite į tų įstaigų etatus. Moksleivių namuose virš 14 etatų, o Sporto mokykloje tik 10 etatų. Gal todėl, kad Moksleivių namuose dirba Švietimo skyriaus vedėjo Apolinaro Stonkaus žmona.
  Didelės sėkmės audito skyriui, tiriant Švietimo įstaigų darbuotojų skaičių, skolų, išlaidų būvimą ir priežastis.
  Su nekantrumu lauksime išvadų. Visa tai parodys kaip grubiai švaistomi mažeikiškių pinigai.

 3. viena prašiausių ne tik su keliais.. parašė:

  manau visi, o tie kurie nežinote, Mažeikių savivaldybė yra viena prasčiausiai finansuojamų švietimo srityje… manau žinote kam už tai reikia padėkoti… jokių inovacijų, jokių naujovių, jokių perspektyvų kol toks administracijos požiūris…. visoje Lietuvoje žinomi Mažeikiai, nes visada į klausimus yra atsakymas NE. Bet, neseniai matėte, kaip kai kas fb paskyroje rašė, kad sutaupytos 500000 eu lėšos šveitimui tiesiog išgaravo… matyt savivaldybei dar mažai, dar nori išgarinti….

 4. gaila,bet teks atleisti daug darbuotojų parašė:

  Švietimo, kultūros srityse.Taip pat turi būti mažinamas valstybės tarnautojų skaičius, neaplenkiant ir savivaldybės. Baikime imituoti darbus,darbo užmokesčius, nematyti problemų. Tai neišvengiama. Geriausi ir kompetentingiausi pasilieka darbuose, ir jiems mokamas didesnis atlyginimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto