Taikinys – greičio matuokliai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiais metais šalyje pagausėjo gyventojų išpuolių prieš greičio matuoklius. Mažeikiškiai policijos pareigūnai pasidžiaugė, kad mūsų rajone tokių nusikalstamų veikų keletą pastarųjų metų neužregistruota. Tačiau į atmintį įsirėžė prieš ketverius metus įvykdyti jų sprogdinimai, dėl kurių skaudžiai nukentėjo pats sprogdintojas.

Mažeikių rajone yra trys stacionarūs greičio matuokliai – vidutinio greičio matuoklis 4,8 km atkarpoje kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė nuo miškelio už Tirkšlių iki Skuodiškių bei du momentiniai greičio matuokliai Laisvės gatvėje ir Užlieknėje.

„Neretai greitis rajono keliuose ir miesto gatvėse matuojamas naudojant pastatomus greičio matuoklius, vadinamuosius „trikojus“. Tai vyksta jau kelerius metus ir išpuolių ar kokių nors agresijos proveržių prieš greičio matavimo prietaisus ar juos aptarnaujančius darbuotojus kol kas neužregistravome. Gyventojai privalo įsisąmoninti, kad tokia kontrolė reikalinga dėl jų saugumo keliuose, o pareigūnai ar darbuotojai tik dirba savo darbą“, – sakė Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto