Taline apdovanojimais nelijo

Lietuvos karatė asociacijos Mažeikių klubų kovotojai neseniai sugrįžo iš dvyliktųjų pasaulio karatė pirmenybių Rumunijoje, kur iškovojo vicečempiono ir trečios vietos laimėtojų medalius. Vos atsipūtę, spalio pabaigoje grupė sportininkų išvyko į Taline vykusį tarptautinį turnyrą „Taifu CUP 2004“. Be mažeikiškių, jame dar varžėsi beveik 300 atletų iš Estijos, Suomijos, Rusijos ir Latvijos. Mūsų miesto atstovai dalyvavo kata ir kovų rungtyse. Pastarojoje sėkmė lydėjo Arijų Nagrockį ir Dovilę Momkutę, kurie liko penkti, o Ryčiui Naujokui teisėjai pripažino šeštąją vietą. Kovų rungtyje Tadas Virkutis pasidabino sidabro, o Paulius Kosa – bronzos apdovanojimais. Toje pat rungtyje Martynas Jovaišas liko ketvirtas, o Dovilė Momkutė užėmė penktąją vietą.
Pasak Lietuvos karatė asociacijos prezidento Vidmanto Butnoriaus, varžybose Taline ir vėl, kaip jau ne kartą iki šiol, aiškiai tendencingas buvo kai kurių salės šeimininkų teisėjų teisėjavimas. Ypač tai akivaizdu buvo A. Nagrockio atveju. Mažeikiškis meistriškumu neabejotinai pranoko savo varžovus, tačiau…
„Nors rezultatais ir nesame labai patenkinti, tačiau yra ir naudos: tokiose varžybose patys atletai gali įsitikinti, ko jiems trūksta, norint pasiekti pergalę, kurioje srityje dar reikia dirbti per treniruotes“, – sakė V. Butnorius, padėkojęs Antanui Naujokui, talkinusiam išvykoje į tarptautinį turnyrą.
Artimiausiu metu apie keturiasdešimties mažeikiškių kovotojų laukia neeilinis išbandymas septintajame tarptautiniame karatė turnyre, kuris vyks Tukumo mieste (Latvija).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto