Tarnybą pradėjo ir mažeikiškiai šauktiniai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienį į keturis Lietuvos kariuomenės karinius dalinius išvyko ir privalomąją karinę tarnybą pradėjo pusseptinto šimto karių šauktinių, tarp jų – ir 19 mūsų rajono gyventojų.

Kiek daugiau kaip 650 šauktinių privalomąją pradinę karinę tarnybą šią savaitę pradėjo Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotame pėstininkų batalione, Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos batalione, Karinių jūrų pajėgų (KJP) Logistikos tarnybos Apsaugos kuopoje ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione.
Apie 260 jaunuolių tarnybą pasirinko savo noru, maždaug 350 į šaukiamųjų sąrašą patekusių asmenų išreiškė pirmumo teisę ir tik nedidelė dalis jaunuolių tarnybą pradėjo privaloma tvarka.
„Mūsų rajono asmenys, kurie išvyko šiuo metu į karinę tarnybą, buvo arba savanoriai, arba patekę į sąrašus, tačiau tarnauti nusprendę pirmumo tvarka. Vienas iš jų savanoriškai pasirinko tarnybą karinėse jūrų pajėgose, kiti aštuoniolika tarnaus „Žemaitijos“ brigados LDK Kęstučio batalione Tauragėje, kuris į savo bendruomenę priima jau šeštąją šauktinių pamainą“, – „Santarvei“ sakė Mažeikių karinės prievolės ir komplektavimo poskyrio viršininkas Mindaugas Jokubas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*