Tarnybiniu transportu – į Seimą ar partijos posėdį?

Lina Rimkienė teigia į Vilnių vykusi darbiniais reikalais, tuo abejojantis Virginijus Sungaila kreipėsi į atitinkamas komisijas. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vicemerė Lina Rimkienė praėjusį antradienį pasiprašė tarnybinio transporto ir vairuotojo vykti į Vilnių susitikti su Seimo nariais.
Kai kurie politikai įžvelgia, kad tai tik priedanga – vicemerės išvykos sostinėn tikslas buvęs tą dieną vykęs konservatorių partijos Prezidiumo posėdis.
Tarybos narys Virginijus Sungaila L. Rimkienės veiksmus prašo įvertinti Antikorupcijos ir Etikos komisijų.

V. Sungaila „Santarvei“ sakė, kad dėl politikės važiavimo į Vilnių jam kyla daug klausimų, dėl to ir kreipėsi į minėtas komisijas. Antikorupcijos komisijos jis prašo pradėti tyrimą ir nustatyti, kokiu tikslu mero pavaduotoja L. Rimkienė vyko į sostinę, ar iš tikrųjų jai buvo skirtas tarnybinis transportas su vairuotoju.
Jis taip pat prašo nustatyti, ar vicemerė neviršijo savo įgaliojimų ir tokiu būdu galimai neiššvaistė Savivaldybės biudžeto lėšų savo asmeniniams tikslams.
Ar L. Rimkienė nesumaišė viešųjų ir privačių interesų, V. Sungaila prašo išsiaiškinti ir Savivaldybės etikos komisijos.
„Mero pavaduotojos darbotvarkėje duomenų apie šią kelionę nėra. Jeigu tai buvo darbinė išvyka, kodėl apie tai nutylėta“, – stebėjosi pašnekovas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

17 Atsakymų į “Tarnybiniu transportu – į Seimą ar partijos posėdį?”

 1. Nijolė parašė:

  Nu baisus tie mūsų lietuvos žmonės,kad tik ikasti ,igelti,nerinkite tokiu ,pagarbos draugiškumo meilės vienas kitam supratimo teisingumo,būkime teisingi piliečiai,neskriauskime lietuvos žmoniu,nesipelnykime savo padėtimi,būkim sažiningi patys sau ,tada žiūrėkime i kitus,patys sodiname i tas šiltas vietas,ir patys ,,kiaulinam”sunku suorasti varkša turtingam,nes patys nagai jau iprato i savo puse nešti,o ka varkšelis gali nieko,nes niekas jo nenori girdėti!!!

 2. To OPA parašė:

  Matyt, sovietiniais laikais buvote darbo pirmūnė? O vėlesniais laikais megztoji beretė. Demokratinėje visuomenėje kritika yra progreso variklis. Gražu / negražu. Politikoje tokie terminai neegzistuoja

 3. Opa parašė:

  Mums-rinkėjams kažkaip neima juokas skaitant priešrinkimines rietenas,labai negražiai elgiasi ir komentatoriai juodindami išrinktuosius.Prasidėjo įžeidinėjimo,neapykantos,antireklamos metas.Po paskutinių rinkimų jaučiasi,kad kaikurie NEIŠRINKTIEJI tapo pilni pagiežos ir pykčio.Nėra reikalo pykti ir ant rinkėjų.Jie matė praeitų kadencijų veiklos rezultatus.Nusibodo liaudžiai rietenos,kovos dėl valdžios lovio,riebesnio kąsnio naudojami metodai.Daug maloniau,kai išrinktieji pasirūpintu miesto ir rajono gerove,kad rinkėjas galėtu pasididžiuoti tuo,kad gyvena ir dirba Mažeikiuose

 4. Anonimas parašė:

  Ar teisėtai įdarbinta Mažeikių seniūnijoje įvaizdžio specialistė, kuri neužilgo išėjo į dekretines atostogas?Ar bus pradėtas tyrimas?Privačiame versle taip padarytum užsiundytų valstybės tarnautojus ,tikrintojus .

 5. DAIVA parašė:

  Atitinkami įvykiai parodė, kad konservatorių partija išugdė ne tik ,,politinę kiaulę” , bet ir absoliučią tešlagalvę. Yra žinoma, kad Mažeikių savivaldoje dirbanti tešlagalvė L.Rimkienė yra įgijusi teisės magistro laipsnį M.Romerio universitete.

  Straipsnyje rašoma: ,,Seimo narės nuomone, jei mes kalbame apie integraciją į visuomenę , jokiu būdu negalima mokyklos iškelti net 22 kilometrus už miesto .Seimo narė Monika Navickienė išsakys savo oficialią poziciją šiuo klausimu”, – apie kelionės Seimą rezultatus informavo vicemerė.

  Man asmeniškai neteko girdėti, kad ,,Jievaro” pagrindinės mokyklos tėvams būtų reikėję susitikinėti Vilniuje su Seimo nariais tam, kad sužinotų, jog nurodytą mokyklą ruošiamasi iškelti 22 kilometrus už miesto. Tėvai ir mokyklos bendruomenė žino,kokiu atstumu ruošiamasi iškelti mokyklą už miesto ribų.
  Yra žinoma,kad birželio 30 dieną Tarybos posėdžių metu, vietinės reikšmės konservatorių tešlagalvei L.Rimkienei, absoliučiai neiškilo jokių klausimų ir neaiškumų dėl sprendimo projekto ,,Jievaro” pagrindinės mokyklos dalyvavimo galimybių studijoje ir paraiškos pateikimo finansavimui pagal atitinkamą priemonę ir balsavo ,,už” tokį sprendimo projektą, nedalyvavo susitikimuose su tėvais ir mokyklos bendruomene, tačiau vicemerei tešlagalvei labai parūpo ,,Jievaro” pagrindinės mokyklos likimas tada,kai Vilniuje (į)vyko konservatorių partijos prezidiumo posėdis ir tik tada tešlagalvei vicemerei L.Rimkienei atsirado poreikis pasiklausyti Seimo narės nuomonės apie šią mokyklą.
  Ir kaip matyti, vicemerė L.Rimkienė tarnybiniu transportu nuvyko į Vilnių tam ,kad išgirtstų konservatorių partijai priklausančios Seimo narės M. Navickienės nuomonę, o ten, viena tešlagalvė kitai tešlagalvei pareiškė: ,, jei mes kalbame apie integraciją į visuomenę, jokiu būdu negalima mokyklos iškelti net 22 km. už miesto.” Manau, kad tokią Seimo narės nuomonę L.Rimkienė galėjo išklausyti ir nuotoliniu būdu.
  Tokie įvykiai parodo, kokia beviltiška konservatorių partijos tešlagalvė L.Rimkienė užima vicemerės postą ir dalyvauja sprendimų priėmimuose, kuriuos paskui turi (į)vykdyti Mažeikių rajono gyventojai.
  L.Rimkienė veikia tokiu pat principu kaip ir kita, savivaldoje dirbanti sukta boba L.Nagienė. Ji už savivaldybės biudžeto lėšas parsivežė savo dukrą iš Estijos ir tik į viešumą iškilus tokiai vagystei, L. Nagienė grąžino lėšas į savivaldybės biudžetą.
  L.Rimkienė pasinaudodama tarnybine padėtimi į Konservatorių partijos prezidiumo posėdį (nu)vyksta tarnybiniu transportu ir už mokesčių mokėtojų lėšas tenkina savo asmeninius (partinius) poreikius, kurie iš viešoje erdvėje pateiktos informacijos, absoliučiai niekaip nėra susiję su vietos savivaldos sprendžiamais klausimais.
  Galima manyti, kad prie tokio prabangaus vietos politikų tešlagvių gyvenimo prisideda ir tėvai, kuriems vietos politikai nustatė 11 eurų dydžio Ugdymo aplinkos išlaikymo mokestį, kurį tėvai turi mokėti net ir vasaros laikotarpiu, kai vaikai nelanko Ugdymo įstaigų.

 6. JONUKS parašė:

  Kai administrscijos direktorė Nagienė už savivaldybės punigus pasamdė vėžėją dukrai iš Talino parlakinti tai Sungaila tyli kaip vandens į burną prisisėmęs ir į jokias komisijas nesikreipia,o kai nuo Rimkienės gauna malkų…tai puola aiškintis.Virguti dar daug daug galėsi nufotografuoti perskilusių plytelių ir įvairių nelygumų rajone kol suprasi,kad vienas lauke ne karys,o tik konstatuotojas.Darbus reikia atlikti natūroje o ne ugdant oratorinius sugebėjimus.Plepalai yra plepalai.Patriukšmauji ir vat kas iš to pavyzdžiui išeina ogi ėmė ir pasistatė Circle kolonėlė nors tu ką,o juk porinai tik per mano “lavoną”,net badauti žadėjai

 7. Haris parašė:

  Cia akivaizdus piknaudziavimas tarnybine padetimi. Bet is esmes tai smulkmena. Mazeikiuose uzterstumas virsija norma 6 kartus, serganciu ivairiomis ligomis vidurkis irgi virsija kelis kartus. Zodziu mazeikiskiai nuodijamis Orlen imones isleidziamais nuodais. Va cia tai ne smulkmena. Ir netiketai Orlen pasirode dideli geradariai – nupirko keleta kaukiu. Maciau valdzios vyru veidus kaukiu iteikimo metu- vos nevarvejo asaros, buvo labai susigraudine…
  Mums ne kaukiu reikia, mums reikia normalaus oro kvepavimui. Va cia tikrai galetu tiek Sungaila, tiek Rimkiene pasireiksti. Tada musu vaikai ir anukai butu jiems dekingi.

 8. Rašiusiam „man tai gėda“ parašė:

  Pritariu. „Lojo“ Rimkienė ,kol gavo šiltą kėdę. Dabar rami… „Loja“ dabar Songaila, tikisi tokiu būdu irgi gauti šiltą vietelę… Visi drėbti iš vieno molio, ieškantys sau naudos.

 9. Arūnas parašė:

  Konservatoriai, visi iki vieno panašūs į savo partijos senelį. Tiek poelgiais, tiek kalbomis. Pastaruoju metu, pastebimai pradėjo naglėti. O ko nenaglėti, kai aplink avių banda.

 10. Anonimas parašė:

  Nesiseka mums mažeikiškiams nei su konservais ,nei su bebrais. Galiu pasakyti tik tiek ,kad juos ir išrenka savo šaikos. Tad kaltinti ir neturėtume ką, nebent save.Bet gerai, kad pastebi kažkas negerus darbus. Berods ponios sutuoktinio įmonė su buvusiais komisariato vadovais taip pat kažką veikė prieš viešąjį interesą?Jei kas žino -,parašykite plačiau.

 11. mzk parašė:

  bjauri boba

 12. DAIVA parašė:

  2019 m. sausio 15d. Mažeikių rajono savivaldybės Etikos komisija sprendimu Nr. T20-1 nusprendė pripažinti, kad Lina Rimkienė pažeidė LR valstybės politikų elgesio kodekso 4 straipsnio 6 dalyje įtvirtintą pavyzdingumo principą. Buvo rekomenduota L.Rimkienei viešai atsiprašyti.
  2020m. vasario 7d. Mažeikių rajono savivaldybės Etikos komisija sprendimu Nr. T20-3 nusprendė pripažinti, kad Lina Rimkienė nevykdydama Etikos komisijos 2019m. sausio 15d. sprendime Nr.T20- 1,,Dėl Linos Rimkienės” nurodytos rekomendacijos viešai atsiprašyti, pažeidė LR valstybės politikų elgesio kodekso 4 straipsnio 6 punkte įtvirtintą pavyzdingumo principą.
  Iki pat šiol konservatorių partijos narė L.Rimkienė nėra įvykdžiusi 2019m. sausio 15d. Etikos komisjos sprendimo – viešai neatsiprašė.
  Seniau,pasak, senolių ir tėvų,kurie apšmeižę asmenį neatsiprašydavo, tai tokius žmones vadindavo kiaulėmis.
  Dabar laikai keičiasi, ,,modernėjame”, todėl į vicemerės kėdę atsisėdo ir ,,kiaulė”.Kokia rinkimų kova buvo – tokia ir mero V.Macevičiaus komanda. Taig per tiek metų konservatorių partija išaugino/išugdė dar vieną ,,politinę kiaulę ”.

 13. k parašė:

  Važiavo į Vilnių , kad susitiktų su seimo nariais ,kurie tuo metu buvo konservatorių partijos Prezidiumo posėdyje.

 14. Anonimas parašė:

  Ponia Linutė labai nesiskaito su įstatymais, i viska jai nusispjauti,tai jai įprasta.Dabar ji prie lovio,tai dar ne to pamatysim. Gal kas mano kitaip?

 15. Man tai gėda parašė:

  Savivaldybė sistemoje turi šunį. Lojantį, puolantį ir nieko daugiau neveikiantį. Tik įdomu ar Sungailos rinkėjai dabar patenkinti tokiu aktyviu atstovu – tiek daug Mažeikiams naudingo nuveikęs žmogus, kad šakės. Darbe loja, o laisvalaikiu poetas.

 16. B. parašė:

  Mano dukra kaskart atvyksta iš Vilniaus ir vėl išvažiuoja autobusu. Labai neblogas susisiekimas autobusais, galimas ir traukiniu, tik Šiauliuose ilgokai reikia laukti važiuojančio į Vilnių. Koks tikslas naudotis savivaldybės transportu? Nejaugi neturi pinigų bilietui?

 17. Bl parašė:

  Ko norėt iš vagių,kad tik prie lovio, gerai,kad atsiranda kas pakontroliuoja vagis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*