Tarnybos ruošiasi Vėlinėms

Įvairių sričių rajono specialistai ruošiasi Mirusiųjų atminimo dienai – kad žmonės kapines pasiektų patogiai ir saugiai.
Ilgąjį šventinį savaitgalį pareigūnai ragina neužmiršti pasirūpinti savo pačių bei savo būstų saugumu.


Stiprins patruliavimą
Dienomis, kai daugelis žmonių vyksta lankyti artimųjų kapų, keliuose padidėja transporto priemonių srautai, žmonėms iškyla problemų statant automobilius.
Siekdami užtikrinti viešąją tvarką, spalio 28 – lapkričio 1 dienomis policijos pareigūnai sustiprins viešąjį ir neviešąjį patruliavimą žmonių susibūrimo vietose. Didžiausią dėmesį patruliai skirs keliams ties senosiomis Mažeikių kapinėmis bei vedantiems į Tirkšlių ir Geidžių kapines.
„Visas keturias dienas šiuose keliuose budės atskiras ekipažas, kuris užtikrins saugų eismą, kad nebūtų transporto priemonių kamščių ir grūsčių prie kapinių. Jei prireiks, pareigūnai reguliuos eismą“, – „Santarvei“ sakė rajono kelių policijos poskyrio viršininkas Nerijus Gurauskas.
Jis paragino vairuotojus būti tolerantiškus, pėsčiuosius ir dviratininkus – naudoti atšvaitus bei šviesą atspindinčias liemenes.
Lapkričio 1-ąją policijos ekipažai budės keliuose prie Grūstės, Renavo, Židikų, Pikelių, Žemalės, Viekšnių, Užlieknės ir Ukrinų kapinių.
Pareigūnai primena, kad gyventojai turėtų pasirūpinti ne tik eismo, bet ir savo būstų saugumu, mat ilgesniam laikui be priežiūros paliktus namus gali „apšvarinti“ vagys.

Apšvies gatveles
Esant neapšviestiems ar mažai apšviestiems gyvenviečių keliams, vietovėms prie kapinių, šalies pareigūnai kreipiasi į savivaldybes dėl tinkamo jų apšvietimo.
Savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Jonas Labutis „Santarvę“ informavo, kad lapkričio 1-ąją bus papildomai apšviesta Mažeikių miesto dalis nuo Žemaitijos gatvės kapų link.
„Bus apšviestos visos gatvelės, kiemai. Be to, lapkričio pirmąją bus apšviesti ir kaimai bei gyvenvietės, dabar važinėjame, tvarkome, koreguojame laiką,“ – sakė specialistas.
Įprastai tamsiu paros metu apšviečiamos tik pagrindinės gatvės, šalutinėse gatvėse žibintai šviečia iki vidurnakčio.


Važiuos autobusai
Siekdama gerinti keleivių susisiekimą Visų Šventųjų dieną, bendrovė „Mažeikių autobusų parkas“ keičia autobusų grafiką.
Žmonių patogumui papildomai iš Mažeikių autobusų stoties autobusai važiuos į Geidžių bei Grūstės kapines, pakeliui autobusas sustos Sedoje.
Nuo penktadienio iki pirmadienio vietinio susisiekimo autobusai važiuos pagal įprastus toms savaitės dienoms numatytus tvarkaraščius. Lapkričio 1-ąją eismas organizuojamas pagal antradienio tvarkaraštį.
Keičiasi ir tolimojo susisiekimo maršrutai. Pirmadienį bei antradienį autobusai važiuos pagal sekmadieninį tvarkaraštį, o lapkričio 2-ąją – pagal pirmadienio tvarkaraštį.
„Santarvės“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto