Tarp geriausių Lietuvos mokyklų – ir mažeikiškės

Nuotr. iš Merkelio Račkausko gimnazijos.

Kauno technologijų universiteto „Santakos“ slėnyje vykusio renginio metu buvo išdalyti „Lietuvos mokyklų apdovanojimai 2018“.
Įvairiems apdovanojimams buvo nominuotos trys Mažeikių mokyklos: „Ventos“ progimnazija, Merkelio Račkausko bei Gabijos gimnazijos.

Rinko ir „internautai“, ir komisija

Puoselėjama tradicija kasmet, mokslo metams einant į pabaigą, surengti „Lietuvos mokyklų apdovanojimus.“ Trečią kartą vykusiuose apdovanojimuose buvo skelbiami 10 nominacijų laureatai.
Kovą ir balandį visi norintieji galėjo siūlyti kandidatus metų mokytojo, moksleivio, projekto, mokinių tarybos, mokyklos prezidento, pagalbininko, būrelio, inovacijos, pilietiškumo nominacijoms. Vėliau socialiniame tinkle „Facebook“ buvo surengti balsavimai už patinkančius nominantus. Kiekvienoje nominacijoje daugiausiai „patiktukų“ surinkę trys nominantai pateko į kitą etapą, kur juos vertino komisija.

Mažeikiškiai – tarp geriausiųjų

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos vaikinų ansamblis „BROS“, vadovaujamas mokytojo Laimono Terasiaus, laimėjo Metų būrelio nominaciją. Šis ansamblis nuolat dalyvauja įvairiuose renginiuose, yra gerai žinomas ne tik mūsų rajone, bet ir Lietuvoje.
Merkelio Račkausko gimnazijos mokinių tarybos prezidentas Gintaras Rėpšas pateko į geriausių mokyklos prezidentų trejetuką.
Mažeikių Gabijos gimnazija pateko tarp trijų geriausių šalies mokyklų nominacijoje „Metų mokykla“. Vienu iš trijų geriausių mokinių tarybos prezidentų buvo išrinktas Ignas Lapkus.
Mažeikių „Ventos“ progimnazija pateko į pilietiškiausių Lietuvos mokyklų trejetuką.

Nuotr. iš „Ventos“ progimnazijos archyvo

 

Nuotr. iš Gabijos gimnazijos archyvo

 

2 Atsakymai į “Tarp geriausių Lietuvos mokyklų – ir mažeikiškės”

  1. Privalomas parašė:

    Ir Mažeikių Merkelio Račkausko, ir Gabijos gimnazijose yra ne mokinių tarybos prezidentai, o mokinių prezidentai. Manau klaida akivaizdi.

  2. ujhmn parašė:

    bybia yra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto