Tarp geriausių pašto darbuotojų – sediškė

Iš viso buvo sulaukta beveik 1,5 tūkstančio atsiliepimų apie laiškininkų, klientų aptarnavimo specialistų ir pašto viršininkų darbą. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Visą balandžio mėnesį gyventojai aktyviai reiškė savo nuomonę ir rinko geriausiai klientus aptarnaujančius Lietuvos pašto darbuotojus. Tarp geriausiųjų yra ir Sedos pašto viršininkė Gražina Šemetienė.

Sulaukė daug atsiliepimų

Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė informavo, kad geriausius darbuotojus rinko gyventojai. Iš viso buvo sulaukta beveik 1,5 tūkstančio atsiliepimų apie laiškininkų, klientų aptarnavimo specialistų ir pašto viršininkų darbą.
„Ypač aktyviai už mūsų darbuotojus balsavo regionų gyventojai. Net penki darbuotojai surinko vienodą balsų skaičių, todėl apdovanota bus ne 10, kaip planuota, bet 12 daugiausiai gerų įvertinimų sulaukusių Lietuvos pašto darbuotojų“, – informavo tarnybos vadovė.

Dėkojo gyventojams ir kolegėms

G. Šemetienė „Santarvei“ prisipažino esanti labai nustebinta, kad žmonės ją taip palaiko. Tuo labiau kad ji nėra vietinė, o ir Sedos paštui vadovauja tik penkerius metus.
„Noriu padėkoti visiems žmonėms, kurie už mane balsavo. Toks pripažinimas – ne mano vienos nuopelnas. Labai puikios yra kartu dirbančios penkios laiškininkės“, – gyrė koleges pašto vadovė.
G. Šemetienė patikino, kad jai patinka toks darbas, bendravimas su žmonėmis. O klientų pripažinimas dar labiau įpareigoja stengtis.

Bus įteikti apdovanojimai

Lietuvos paštas informuoja, kad  konkurse nugalėjusiems darbuotojams atiteks prizai bei diplomai, pažymintys, kad šiame pašte dirba geriausiai klientus aptarnaujantis darbuotojas. Nugalėtojai taip pat turės galimybę dalyvauti Lietuvos pašto organizuojamuose mokymuose.
Burtų keliu taip pat buvo atrinkti 10 anketą užpildžiusių ir savo nuomonę apie Lietuvos pašto darbuotojų aptarnavimą pareiškusių gyventojų. Jiems Lietuvos paštas padovanos firminius prizus – puodelius ir išskirtinius atvirlaiškių rinkinius.

2 Atsakymai į “Tarp geriausių pašto darbuotojų – sediškė”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Kad nesutiko fotogrofuotis:)

  2. svecias parašė:

    nesupratau,ar virsininke,geriausia ,ar pastas.Manau ,kad nuotrauka ,jau tikrai ,galejot ,virsinin kes ,ideti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto