Tarp kaltinamųjų – ir mažeikiškis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiaulių apygardos teisme paskelbta pertrauka baudžiamojoje byloje, kurioje mažeikiškis ir du Radviliškio rajono gyventojai kaltinami dėl to, kad kartu su bendrininkų grupe suklastojo dokumentą bei neteisėtai disponavo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti.

Prieš ketverius metus (tikslus laikas nenustatytas) Mažeikių rajono gyventojas J.  J. nurodė radviliškiečiui M. J. surasti asmenį, kuris sutiktų, kad jam pagamintų netikrą asmens tapatybės kortelę, ir kuris ją panaudotų. M. J. dėl to sutarė su E. B., kuris M. J. ir perdavė savo nuotrauką, tinkamą asmens dokumentui pagaminti.

Suklastotas dokumentas buvo perduotas E. B., jis buvo rastas per kratą pastarojo namuose. Už tai baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Kitame epizode mažeikiškis J. J. kaltinamas ir tuo, kad jis 2018 metų gruodį, veikdamas organizuota grupe kartu su M. J., E. B., S. O. ir kitais ikiteisminio tyrimo nenustatytais asmenimis, neteisėtai gabeno labai didelį kiekį narkotinių medžiagų – daugiau kaip pusantro kilogramo kokaino. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, mūsų rajono gyventojas su Lietuvoje bei užsienio valstybėje veikiančiais asmenimis, kurių nustatyti nepavyko, susitarė dėl labai didelio kiekio – ne mažiau kaip vieno kilogramo – kokaino gabenimo iš Brazilijos San Paulo miesto į Ispanijoje esančią Valensiją bei įsipareigojo surasti ir į organizuotos grupės veiklą įtraukti asmenis, kurie ir gabens minėtus narkotikus.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto