Tarp komandos naujokų – ir kraštietis

Valdui Pocevičiui (mėlyna apranga) labiausiai įsiminė 2014 metų sezonas, kai su Pakruojo „Kruoja“ iškovotas šalies vicečempionų titulas. Fubolo.TV nuotrauka

Birželio pradžioje startuosiančiam Lietuvos pirmos futbolo lygos sezonui besirengianti Mažeikių „FK Atmosfera“ pranešė apie komandą papildžiusius tris naujus futbolininkus.
Vienas iš jų – mūsų mieste augęs ir futbolininko karjerą čia pradėjęs 34-erių metų šalies vicečempionas Valdas Pocevičius.

Pasirinko gimtąjį miestą

Mažeikiškis saugas futbolininko karjerą pradėjo prieš 12 metų Kėdainių „Nevėžyje“, po to žaidė Tauragės „Tauro“, „FBK Kauno“ komandose, keturi sezonai atiduoti Pakruojo „Kruojos“ ekipai, su kuria tapo šalies futbolo čempionato antros vietos laimėtoju, rungtyniauta Radviliškio „Lokomotyve“ ir „FC Pakruojyje“. Prieš dvejus metus Valdas išvyko į Gargždų „Bangą“, kur rungtyniavo iki šio sezono pradžios.
„Kai tik sulaukiau kvietimo į gimtojo miesto komandą, nedvejojau. Kaip juokauju, juk norisi save išbandyti su buvusiu vaikystės komandos draugu, dabar jau treneriu Evaldu Razuliu.
O jeigu rimtai, kiekvienas nori sužaisti savo miesto, kuriame turi daug draugų, kur tave pažįsta, su kuriuo sieja daug gerų prisiminimų, ekipoje“, – kalbėjo V. Pocevičius.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto