Tarp narkotikų platintojų – ir mūsų miesto gyventojas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių medžiagų platinimo Plungėje bei Mažeikiuose.

Už padarytas nusikalstamas veikas baudžiamojoj atsakomybėn patraukti iš viso keturi asmenys. Dviem iš jų – 21-erių metų plungiškiui bei Mažeikiuose gyvenančiam 23-ejų metų įtariamajam teks atsakyti už narkotinės medžiagos – kanapių – platinimą.
Vienoje iš Mažeikių įmonių dirbantis vaikinas teisėsaugai yra gerai žinomas – 2016 m. jam buvo pareikštas įtarimas dėl sukčiavimo, 2017 m. ir 2019 m. – dėl vagysčių, 2019 m. – dar ir dėl plėšimo.
Visiems keturiems įtariamiesiems skirtos įvairios kardomosios priemonės. Vienam iš įtariamųjų skirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas, antrajam – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir įpareigojimas periodiškai registruotis, likusiems dviem – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Tarp narkotikų platintojų – ir mūsų miesto gyventojas”

 1. Antonas parašė:

  TBPS/ RKS

 2. pala pala parašė:

  Pagal tai, kokią valdžią išrinkome, šitie veikėjai su kanapėmis greit pataps šventaisiais su rūtų vainikėliais!

  1. Weedas parašė:

   Tikekimes kad taip ir bus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto