Tarp nukentėjusiųjų – dvi moterys ir vaikas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo penktadienio iki sekmadienio policijos pareigūnams teko kasdien pradėti po vieną ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Penktadienį Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl 42-ejų metų Pavasario gatvės gyventojo smurto prieš nepilnametį. Įtariama, kad dešimtmečio nukentėjusiojo motinos sugyventinis gegužės ir birželio mėnesiais namuose prieš jį ne tik smurtavo, bet ir grasino sužaloti. Įtariamas vyras policijos dar nesulaikytas ir neapklaustas.
Apklausai ieškomas ir 56-erių metų mažeikiškis, kuris įtariamas šeštadienio pavakarę namuose M. Daukšos gatvėje smurtavęs prieš sugyventinę. 17 metų už sugyventinį jaunesnė neblaivi (1,70 promilės) moteris teigė, kad gyvenimo draugas ją sumušė, o iki atvykstant pareigūnams pasišalino. Dėl sukelto fizinio skausmo nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė, apie įvykį informuotas specializuotos pagalbos centras, įtariamasis ieškomas.
Sekmadienio vakarą į Šiaulių policijos areštinę buvo išvežtas neblaivus (2,15 promilės) 39-erių metų vyras. Jis įtariamas Račaliuose sumušęs metais jaunesnę moterį, ji gydosi ambulatoriškai.
Už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą įtariamiesiems gresia bausmė nuo viešųjų darbų iki laisvės atėmimo dvejiems metams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*