Tarp pagerbtųjų – ir mažeikiškiai moksleiviai

Vingio stadione apdovanojimus atsiėmė Pavasario vidurinės mokyklos atstovai: (iš kairės) Liudvikas Pocius, Karolina Šakytė, mokytojas Virginijus Januševičius, Gabrielė Ostrauskaitė ir Paulius Skiudulas. Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Vilniuje vykusioje septintojo Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio uždarymo šventėje buvo apdovanoti ir mažeikiškiai: Pavasario vidurinės mokyklos bei Gabijos gimnazijos auklėtiniai.

Apdovanoti taurėmis

Vilniaus Vingio stadione vyko septintojo Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio uždarymo šventė, per kurią buvo apdovanoti ir atskirų sporto šakų atstovai. Tarp šimto aštuoniasdešimt apdovanotų komandų, kurios pagerbtos taurėmis, sporto varžybų nugalėtojų albumais ir sportiniu inventoriumi, buvo ir mažeikiškiai – Pavasario vidurinės mokyklos ir Gabijos gimnazijos auklėtiniai.
„Pavasariečiai“ apdovanoti už tai, kad nugalėjo pradinio ugdymo klasių kvadrato varžybose bei pelnė trečiąją vietą varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ penktų šeštų klasių grupėje. Gabijos gimnazijos komanda apdovanota už antrąją vietą krepšinio varžybose.
Šventės dalyvius apdovanojo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas, Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro direktorė Ona Babonienė, olimpinės čempionės Angelė Rupšienė ir Vida Vencienė, Seimo nariai, kiti.

Susumuoti rezultatai

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad bendrojo ugdymo mokyklų antroje grupėje antrąją vietą pelnė Viekšnių gimnazijos komanda. Sėkmingi startai badmintono, kalnų dviračių, lengvosios atletikos, orientavimosi sporto, šaudymo ir turizmo varžybose lėmė, kad viekšniškiai surinko 1044,5 taško ir tik 43,5 taško nusileido Kauno rajono Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos komandai.
Dalyvavusi „Drąsūs, stiprūs vikrūs“, kvadrato ir smiginio varžybose, Pavasario vidurinės mokyklos komanda liko 23-ia, į mokyklų šimtuką iš mūsų rajono dar pateko Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija – liko 73 vietoje, ir Gabijos gimnazija – 83 vieta. Iš viso taškus pelnė 169 mokyklos.
Pradinių ugdymo klasių mokyklų antroje grupėje, kur buvo sumuojami keturių sporto šakų rezultatai, Pavasario vidurinės komanda, dalyvavusi trijų sporto šakų varžybose, užėmė ketvirtąją vietą. „Vyturio“ pradinė mokykla tarp 44 taškus pelniusių mokyklų užėmė šešioliktąją vietą.
Mažeikių mokyklos antroje grupėje tarp 23 Lietuvos mokyklų Lietuvos moksleivių olimpiniame festivalyje užėmė šeštąją vietą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto