Tarp šalies čempionato medalininkų – vyrai iš Mažeikių

Valdas Pocevičius. Fubolo.TV nuotrauka

Praėjusį savaitgalį pasibaigusiame Lietuvos „SMScredit.lt A lygos“ futbolo čempionate, kaip ir praėjusiais metais, visose trijose prizines vietas užėmusiose komandose rungtyniavo Mažeikiuose savo sportinį kelią pradėję ir mūsų miesto garbę anksčiau gynę futbolininkai.

Lietuvos futbolo čempionais antrus metus iš eilės tapo Vilniaus „VMFD Žalgiris“ futbolininkai, kurie per 35 rungtynes surinko 81 tašką.
Antrus metus iš eilės šalies čempionu tampa ir 27-erių metų mažeikiškis saugas Rytis Leliūga. Šį sezoną jis žaidė keturiolika rungtynių, pelnė keturis įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.
Penkiolika taškų nuo nugalėtojų atsiliko ir pirmą kartą klubo istorijoje šalies pirmenybių sidabro medalius iškovojo Pakruojo „Kruoja“, kurios gretose žaidė 28-erių metų mažeikiškis gynėjas Valdas Pocevičius. Jau ketvirtus metus šioje ekipoje rungtyniaujantis Valdas praleido tik dvejas rungtynes, pelnė vieną įvartį bei atliko du rezultatyvius perdavimus.
Lemiamose rungtynėse, kurios užtikrino „Kruojai“ sidabrą, po dvikovos ore su Valdu, varžovų gynėjas paskutinėmis rungtynių akimirkomis nukreipė kamuolį į savo vartus ir šis įvartis Pakruojo komandai lėmė istorinį pasiekimą.
Vienu tašku nuo šios ekipos atsiliko ir bronzos medalius iškovojo Klaipėdos „Atlantas“. Klaipėdiečių gretose Valdo bendraamžis puolėjas Evaldas Razulis žaidė 25 rungtynes, pelnė trylika įvarčių ir atliko penkis rezultatyvius perdavimus.
Visi šie žaidėjai futbolo pradžiamokslį pradėjo Mažeikiuose pas trenerį Saulių Vertelį.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

One Reply to “Tarp šalies čempionato medalininkų – vyrai iš Mažeikių”

  1. Romas parašė:

    Čia ne pagyrimas. Čia liūdesys,kad Mažeikių sportininkai garsina kitus miestus,o ne savajį. Geriau parašykite kokiam lygyje dabartinis Mažeikių futbolas. 2 lyga ir paskutiniai. Kaip atmintis rodo,dar taip nusiritę nesam buvę……

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video