Tarp stipriausių jaunųjų tenisininkų – du mažeikiškiai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šalčininkuose vyko Lietuvos stipriausių jaunių (aštuoniolikmečių ir jaunesnių) stalo tenisininkų turnyras „TOP 12“, į jį buvo pakviesti ir du mūsų rajono atstovai – Simona Rimkevičiūtė bei Irmantas Daukontas.
Pirmajame etape, kai buvo rungtyniaujama pogrupiuose, abu mažeikiškiai sužaidė sėkmingai – prasimušė į ketvirtfinalius. Čia I. Daukontas 4:1 nugalėjo panevėžietį Gytį Knezių, pateko į stipriausių sportininkų šešetuką. Dvikovoje dėl patekimo į finalą mažeikiškis pirmavo prieš vilnietį Šimon Lukšą rezultatu 2:1, ketvirtoje partijoje –10:7, tačiau nepelnė lemiamo taško, po tokios apmaudžios partijos baigties nebesusikaupė ir vėliau pralaimėjo susitikimą. Trenerio Raimondo Jackevičiaus vertinimu, netekęs galimybės kovoti dėl nugalėtojo vardo Irmantas prarado stimulą ir liko šeštas. Kiek geriau sekėsi S. Rimkevičiūtei – ji iškovojo penktą vietą.
„Simonos pasirodymą vertinu teigimai – ji aplenkė ne vieną pajėgią varžovę. Manau, svarbiausi jaunos merginos laimėjimai dar ateityje. Irmantas gerą žaidimą demonstravo iki pat tos nelemtos akimirkos, po to tenisininko nuotaika pasikeitė – nebeliko ugnelės, skatinančios siekti pergalių“, – apie sportininkų pasirodymą „Santarvei“ pasakojo jų treneris.
Šį savaitgalį Mažeikių komandos tęs pasirodymus įvairiose Lietuvos komandinių pirmenybių lygose, vyks antrieji turai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video