Tarp taupiausių šilumos vartotojų – renovuoti namai

V. Burbos g. 4-ojo namo gyventojai moka po 10 euro centų už buto vieno kvadratinio metro šildymą. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Spalio 7-ąją prasidėjęs šildymo sezonas paplonins mažeikiškių kišenes. Po pirmojo būsto šildymo mėnesio už vieną kvadratinį metrą teks mokėti vidutiniškai 11 euro centų daugiau nei mokėta pernai.

Kaina keisis

Pernai šildymo sezonas Mažeikiuose pradėtas spalio 9-ąją. Šiemet – dviem dienomis anksčiau.
Mažeikių mieste ir rajone šilumą teikiančios įmonės UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ interneto erdvėje skelbiama, kad spalio mėnesį, lauke esant vidutinei temperatūrai – plius 4,86, vieno kvadratinio metro būsto šildymas mažeikiškiams atsiėjo vidutiniškai po 43 euro centus.
Pernykštis spalis buvo šiltesnis, vidutinė lauko temperatūra buvo plius 7,3 laipsnio, o vieno kvadratinio metro šildymas vidutiniškai kainavo 32 euro centus.
Šį lapkritį šilumos energija mažeikiškiams dar šiek tiek brangs.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

11 Atsakymų į “Tarp taupiausių šilumos vartotojų – renovuoti namai”

 1. kada parašė:

  O kada tie 10000 euru atsipirks uz renovacija ?

 2. vitai parašė:

  tik nereikia nusišnekėti. Kiek renovuotų namų įsirengė vėdinimo sistemą?

 3. gyvenanti parašė:

  Apie kokius kailinius kalbat žmonės… aišku nesakau, gal ir yra tokių, kur taip sėdi, bet nereikia sakyti, jog visi taip sėdi… pas mane 25 llaipsniai bute ir tikrai neateina kosmines sumos kaip anksčiau…

 4. pastebejimas parašė:

  Ko jus pastoviai kisat tuos renovuotus namus, kaip pavyzdi? Pagal teisybe turetu buti vedami du skaiciavimai- renovuotu namu silumos suvartojimas, ir nerenovuotu. Tegul renovuoti varzosi, kas maziau silumos suvartojo, nerenovuoti- veda savo statistika. KURIU VELNIU MUMS TA VIDURKI BENDRA KISAT?

 5. vita parašė:

  kaip nepelis …užsisukę sėdi su kailiniais ir džiaugesi kad mažai moka,,skūstis negali ,kad bute šalta, nes pats sau šeimininkas …ir poto kalta renovacija

 6. Sodų 10 gyventojas parašė:

  Sutinku su komentatorium,,Nesupratau“ .Kažkas neišsiemiegojęs po savaitgalio…..Antraštė vienokia, o namas kitoks.Patingėjo nuo redakcijos atvažiuoti prie Sodų 10…….

 7. Nesupratau parašė:

  Antraštė apie Sodų 10-tą namą, o nuotraukoj Burbos 4… nebūtų „Santarvė“…

 8. Komentatorius parašė:

  Gal kas žinote, kaip baigėsi šilumos tinklų vadovo reikalas, kada buvo pripažinta, kad nesilaikant įstatymų buvo perkamas kuras? Viskas nutilo, nes svarbiausia – savas žmogus socialdemokratams?

 9. pelesis parašė:

  pelesis ateina kazina kas bus po 5 metu

 10. pastebėjau parašė:

  kad dėmių plėmai tik po antro aukšto langais. Gal to buto savininkai kažkuo plauna langus ar palanges, kad siena pajuosta?

 11. Valelė parašė:

  Nuotraukoj chruščiovkė nesenai renovuota, o jau po langais dėmių plėmai. Tai kas bus po 10 metų? Visas namas pajuoduos?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto