Tarptautinėse arenose – mažeikiškių pasirodymai

Dominyko Daubario treneris Mažeikių sporto mokykloje Vidmantas Bertys. Kazio PAULAUSKO nuotr.

Du Mažeikiuose išugdyti penkiolikmečiai krepšininkai, kartu lankę vieną klasę, praėjusią savaitę pasirodė tarptautinėje arenoje – Dominykas Daubaris kartu su Kauno „Žalgirio“ jaunimo ekipa rungtyniavo Eurolygos jaunimo atrankos turnyre, o Danielė Paunksnytė ne tik stebėjo NBA komandų dvikovą Paryžiuje, bet ir dalyvavo „NBA „Basketball School“ stovykloje. 

});

Lemiamose rungtynėse – nesėkmė 

Miunchene vyko vienas iš keturių atrankos turnyrų, kuriame aštuonios komandos kovojo dėl vienintelio kelialapio į pagrindinį krepšinio Eurolygos jaunimo turnyrą, vyksiantį gegužės mėnesį Kaune – Eurolygos finalo ketverto metu. Tarp aštuoniolikmečių Kauno „Žalgirio“ žaidėjų buvo ir gerokai jaunesnis Mažeikių sporto mokyklos auklėtinis D. Daubaris. 

Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečiai pogrupyje iškovojo visas tris pergales – 82:68 įveikė Miuncheno „Bayern“, 75:73 – iš Eurolygos talentų sudarytą ekipą bei 73:65 nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ komandą.

Į Eurolygos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto