Tarptautiniame festivalyje – septyni mažeikiškių dainininkių laimėjimai

Frėja Gineitytė antrus metus iš eilės tapo festivalio-konkurso „Grand prix junior“ laimėtoja. Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Liepos 2–4 dienomis Juodkrantėje įvyko 9-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo vokalo festivalis „Baltic voice 2021“.
Sekmadienį vykusio baigiamojo – „Gala“ koncerto metu į sceną dainuoti ir atsiimti laimėjimų lipo didžiulis būrys šio festivalio dalyvių. Tarp jų – ir Mažeikių rajono atstovės.

Šį festivalį devintus metus organizuoja Mažeikių ir Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centrai, visuomeninė organizacija „Lietučiukės“.
Kasmet festivalyje-konkurse susirungia didelis būrys jaunųjų vokalistų. Šiemet į Neringą atvyko 118 atlikėjų iš Armėnijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Estijos, Ispanijos, Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Ukrainos.
Festivalyje-konkurse jaunuoliai dalyvavo kaip solistai ir solistai, atliekantys džiazo dainas, bei kaip ansambliai. Dalyviai buvo skirstomi į grupes ir pagal amžių.

Mažeikių moksleivių namų dainos studijos „Kregždutė“ dainininkės Emilija Rapalaitė ir Paula Saloum (dešinėje) – penktos vietos laimėtojos.

Sekmadienį Juodkrantėje vykusiame „Gala“ koncerte apdovanoti dainininkus parengę, aktyviausiai šiame festivalyje dalyvaujantys vokalo pedagogai. Padėkota kantriai dalyvių atliktus kūrinius išklausiusiems komisijos nariams.
Į sceną vienas po kito lipo ir šių metų „Baltic voice“ diplomantai, laureatai.
Tarp laimėtojų – ir Mažeikių mieste bei rajone gyvenančios jaunosios dainininkės. Antrus metus iš eilės GRAND PRIX JUNIOR laimėjo Frėja Gineitytė.
2-ąją vietą savo amžiaus grupėse pelnė Emilija Rapalaitė, atlikėjų Frėjos ir Viktorijos, Rugilės ir Austėjos duetai.
3-iąją vietą laimėjo Rugilė Kairytė, 4-ąją – Austėja Petrauskaitė, 5-ąją – Luka Gontaitė ir Paula Saloum.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*