Tarptautiniame turnyre – sidabro medalis

Prestižinėse varžybose Ispanijoje – puikus Martyno Peleckio pasirodymas. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Ispanijos mieste Sevilijoje vyko tarptautinis kultūrizmo ir kūno rengybos (IFBB) turnyras „Arnold Classic Europe“. Prestižiniame renginyje dalyvavo 11 Lietuvos sportininkų, tarp jų – mažeikiškis Martynas Peleckis.
Lietuvių laimėjimai įspūdingi.

Mūsų šalies atstovai šiame turnyre iškovojo vieną absoliutaus nugalėtojo titulą, pelnė penkis aukso medalius, du sidabro ir tris bronzos. Mažeikiškis M. Peleckis, šiuo metu gyvenantis Vilniuje, iškovojo sidabro medalį vyrų figūros per 182 cm kategorijoje, kurioje varžėsi 9 sportininkai.

„Pirmą kartą dalyvavau tokio rango prestižiniame turnyre ir nežinau, ar džiaugtis, ar liūdėti, – pusfinalyje užėmiau pirmą vietą, o štai finale kažko pritrūko, taškais nusileidau kultūristui iš Kirgizijos. Džiugu, kad rimtas ir intensyvus pasiruošimas nuo liepos mėnesio pradžios davė gerą rezultatą“, – „Santarvei“ sakė 30-metis sportininkas.

One Reply to “Tarptautiniame turnyre – sidabro medalis”