Taryba nutarė atleisti iš darbo „Sodų“ pagrindinės mokyklos direktorę

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Penktadienį vyko Mažeikių rajono Savivaldybės Tarybos posėdis. Politikai apsvarstė per dvidešimt klausimų, daugelis jų buvo patvirtinti vienbalsiai.
Daugumos balsai nulėmė ir „Sodų“ pagrindinės mokyklos direktorės Birutės Liutkuvienės atleidimą iš pareigų.

Įvardino nusižengimus

Daugiausia diskusijų Tarybos posėdyje sukėlė klausimas dėl B. Liutkuvienės atleidimo iš „Sodų“ pagrindinės mokyklos direktorės pareigų.
Pristatydamas šio sprendimo projektą, Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojas Nerijus Rapšys informavo, kad mero potvarkiu buvo sudaryta darbo grupė. Ji, remdamasi Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos ataskaita, padarė išvadą, kad „Sodų“ pagrindinės mokyklos direktorė savo veiksmais pažeidė įstatymus, o taip pat mokyklos ir savo pareigybės nuostatus.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

16 Atsakymų į “Taryba nutarė atleisti iš darbo „Sodų“ pagrindinės mokyklos direktorę”

 1. o parašė:

  kodėl trinami komentarai,o kas pasidomės ponios turtais,kiek turi ponia butų,kiek butų nupirko vaikams,ar rūpi kažkam,palauksim ,viena augindama vaikus tokių turtų negalėjo susikrauti ,matyt PADĖJO AITVARAS,kuris buvo kai restauravo mokyklą

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Labai teisingas JORĖS komentaras. Iš tiesu ką veikai tos tarnybos.

 3. Nesuprantantis parašė:

  tai ką, pas mus vagys jau į cype nesodinami? paaiškinkit durnam kodėl taip yra? tik iš darbo išmeta? na įdomu kur mes gyvenam? gyvenk ir žvenk..ar kaip čia dabar išeina???dddddd…..

 4. Jorė parašė:

  Laikraštyje rašoma, kad B.Liutkuvienė lėšas grobstė vos ne 10 metų. Labai įdomu, kodėl šito nepastebėjo Savivaldybės audito tarnyba, kur žiūrėjo p. Milevičius? Kur buvo kontrolieriai, vadovaujami p.Karvelienės? Mokykloje metų metus dirbo profsąjungos vadė J.Tekingunduz. Ji irgi nematė kas vyksta. Kur visi ponai Jūs buvote iki paprasto mokytojo skundo? Gal visi Jūsų patikrinimai ir kontrolės nieko verti visose įstaigose?

 5. violetai parašė:

  Jeigu taip gerai žinai tuos direktorės darbelius tai pati ir paviešink, juk ne visi EGLUTĖJE dirba ir viską žino.

 6. to Violetai parašė:

  o ką dar norit sužinoti apie tą savo direktorę Juk tiek daug visko žinojot,kad pačios ir nusikratėt,ką dar naujesnio besužinosit. Tikėjotės ,kad išeidama išbučiuoti turėjo…

 7. to violeta parašė:

  ka čia nukreipi temą į Eglutę, prisiminkim daugelį Mažeikių švietimiečių „žygdarbių“: muzikos mokykloje, nunešė 160 tūkst.lt. direktoriui nieko, Ventos mokykloje su finansais kriminalas, direktorei pastabėlė, dailės mokykloje darbuotojai neapsikentę direktorium surinko parašus ir ką, švietimo sk. užgesino, va pvz. jaunimui, va ateitis, valio švietimui,

 8. violeta parašė:

  Norime suzinot kada bus EGLUTES darzelio direktores darbai geri ir blogi paviesinti kodel taip dingo is darzelio gyvenimo ir sudie nepasakius ne vienam darbuotojui

 9. vidas parašė:

  liutkuvenė dergėsi iš visų 10 metų, atleidinėjo darbuotojus, o ką veikė švietimo skyrius, vedėjas Stonkus, darbuotojai-kavos gėrėjų klubas, nematė? negirdėjo?… ar tik ėmė?

 10. To manau parašė:

  Puiki mintis apie valgykla….. BIRUTĖ tiek prisitempe i namus kat net valgykla nebegalejo apmoketi visko… oi tas lengvas dideliu lobiu norejimas…. gerai kad baigsis pagaliau „sodu“ mokykloje viespatavimas

 11. Karalius mirė! Tegyvuoja karalius! parašė:

  Jei vietoje Liutkuvienės sės į kėdę socdeminė boba, niekas nepasikeis. Merdės kaip merdėję „Sodai“… Kur socdemai, ten pinigų plovimas…. „Soduose“, „Vytury“, „Bitutėj“…. pasaka be galo.

 12. Baron Münchausen parašė:

  Oho, na ir dirikės šiais laikais, jei tai tiesa? Liberalėjam…

 13. manau parašė:

  nereikejo tiek plesti is kur ta valgykla viska apmokes, jeigu nebera is ko……..

 14. Birute parašė:

  Birute prisivire koses tai dabar ir turi. niekas nekaltas kad nori but patti turtingiausia ir goipsiausia. apgavo tik pati save.

 15. na parašė:

  Suedet zmogu, ir viskas. O SALIA ESANCIOS PRADINES MOKYKLOS APSIVOGUSI DIREKTORE DIRBA TOLIAU!Ka i jos vieta pasodins? Savo partieti?

 16. Gintars parašė:

  Ji dabar serga iš gėdos galbūt. Žinoma ji skūs sprendimą, naglumo jai užtenka. Reikia ir jos pagalbininkus pakedenti,viena ji neveikė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto