Taryboje – įtarimai dėl Konstitucijos ir tarybos nario priesaikos sulaužymo

Iš tarybos narių sudaryta komisija turės pateikti išvadas dėl galimo Konstitucijos pažeidimo ir tarybos nario priesaikos sulaužymo. Autorės nuotrauka

Penktadienį po Savivaldybės tarybos posėdžio Mažeikių rajono savivaldybės merui Vidmantui Macevičiui buvo įteiktas prašymas sudaryti komisiją, kuri išsiaiškintų, ar valdančioji dauguma nepažeidė Konstitucijos ir nesulaužė tarybos nario priesaikos.
Tokių įtarimų kilo dėl to, kad rugsėjo 26-ąją valdančioji dauguma paskelbė informaciją apie pasirašytą naują Mažeikių rajono savivaldybės tarybos daugumos 2019–2023 m. veiklos programą, taip pat pranešė, kad atsisako koalicinio bendradarbiavimo su visuomeniniu rinkimų komitetu „Mažeikių pavasaris“.
Prašymą pasirašė trečdalis tarybos narių, todėl pagal Vietos savivaldos įstatymą privalu sudaryti komisiją. Ją planuojama sudaryti artimiausiame tarybos posėdyje.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Taryboje – įtarimai dėl Konstitucijos ir tarybos nario priesaikos sulaužymo”

 1. Zinau ka sakau parašė:

  Rimtai socvagims neramios dienos, va dave komanda Pifui – fas ir Pifas kiauksi.

 2. Brolis parašė:

  O kurioj čia vietoj tie pažeidimai , ar čia vėl skundas dėl skundo

 3. realistas parašė:

  Nu galimai socdemai žemyn puolė – tikėtina visai yra striuka, įtaka krenta iš rankų, nelabai švarūs darbeliai į paviršių landžioja, Svarbi Tautinė Tarnyba į nugarą kvėpuoja, tad tenka pavasarinių pagalbos griebtis.

 4. Varškelis parašė:

  O jūs vargšelis nes tikriausiai jum patinka įžūlūs ir egoistiški politikai-įstatymų ir konstitucijos laužytojai. Iš ties man jūsų gaila.

 5. Vargšas parašė:

  Sungailiukas… vargšiukas, kankina jį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto