Tarybos darbotvarkėje – Administracijos direktoriaus pavaduotojų keitimas

Viktoras Prokopčukas ir Eimantas Salatka. Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos ir redakcijos archyvų

Trečiadienį, rugpjūčio 10 d.,  rengiamas Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jo metu slaptu balsavimu planuojama atleisti dabartinius Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojus, o po to – paskirti naujus.

Savivaldybės svetainėje mazeikiai.lt kol kas pristatomi šeši Tarybos posėdžio darbotvarkės klausimai. Keturi jų susiję su dabartinių Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojų Eimanto Salatkos ir Viktoro Prokopčuko atleidimu iš pareigų, praradus politinį (asmeninį) pasitikėjimą, vienas – su Lino Memio paskyrimu naujuoju administracijos direktoriaus pavaduotoju.

Informacinėje sistemoje e-seimas galima rasti ir kitų trečiadienio posėdžiui numatytų sprendimų projektų. Tarp jų – dokumentas, pagal kurį Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigos turėtų būti patikėtos Editai Linkuvienei.

Tarybos nariams pritarus, verslo konsultavimo bendrovei vadovaujantis L. Memys ir Regioninės Mažeikių ligoninės Viešųjų pirkimų tarnybos specialistė E. Linkuvienė Savivaldybės administracijoje dirbti pradėtų nuo rugsėjo 1 d. Jų darbas tęstųsi iki kadencijos pabaigos – 2023 m. pavasario.

„Santarvė“ jau rašė, kad šiuo metu Savivaldybės taryboje formuojama nauja valdančioji dauguma  –penkta per 2019–2023 m. kadenciją. Galimi pokyčiai Savivaldybės administracijos vadovybėje – šios politinės reformos padarinys.

13 Atsakymų į “Tarybos darbotvarkėje – Administracijos direktoriaus pavaduotojų keitimas”

 1. ką žinote apie Liną Memį parašė:

  girdėjau blogų atsiliepimų apie šį žmogų. Rašau be pavydo ,o tik vardan Mažeikių.

  1. Memas parašė:

   Ranco ir Bartkevičiaus draugelis rotarietis.

 2. Liuda parašė:

  Mažas miestelis . Visi savi draugai. Jau sedi tuose kedese metų metai. Žmones nerūpi savo interesai tik jiems. Visus varyti lauk rinkti jaunimą. Reik naujų

  1. Liudai parašė:

   Tai gal tuo pačiu pasakysit ir kur tuos jaunus, gabius bei norinčius dirbti kitų labui reikia rasti? Visi kiek prakutę išvyksta į didesnius miestus..

 3. Kolegė parašė:

  Va, jau vėl nauja valdžia. Kodėl jūs žaidžiat kėdėmis?????????? Visą kadenciją vis nauji vadovų veidai????? Ar jums, išrinktiesies, negėda? Pavargau nuo rajono valdžių žaismo! Jūs galvojat, kad rinkimuose už jus balsuos????? Praradot pasitikėjimą!!!! Palaukit, jau nebe už kalnų rinkimai. Žiemą vėl bus nauja kadensija? Tikrai bus!!! Mieleiji, nebežaiskit kėdėmis! Visai nepolitiška! Mano nuomone, nėra pas jus konsiuliumo, nėra nuoširdžių pasitarimų, o tik – piktas, priekabių ieškantis žodis. Baisu! Baisu dirbti ir įstaigoms, organizacijoms ir verslams.

 4. Pritariu parašė:

  100% pritariu Anonimui – asilas žirgu, netgi tik arkliu niekada netaps. Iki naujų rinkimų pristigs laiko visoms kėdėms sėdėtojus pakeist. O kas gero, įsimintino, turinčio vertę miestui padaryta? Esu kalta, esu kalta, esu labai kalta – na, nematau

 5. Laukiu parašė:

  Laukiu nesulaukiu naujų rinkimų! Tikiuosi, visas šitas prasmirdęs širšalynas išlėks į šiukšlyną! VISAS!

  1. Jo jo parašė:

   Jo jo? Ypač kaip balsuoji už rinkienę ar bartkeveičių, ar tokį kaip songailą..: jie mzk žvaigždės, kartais sunku suvokti ar jie suvokia ką kalbą, vėl tuos pačius rinksit vėl tas pats bus…

   1. Kam jums mano vardas? parašė:

    jo. jo, o kas pasikeis po tų kitų rinkimų? Kiek tokių pakeitimų jau buvo. Ateina nauji ir dar blogiau, o ne geriau. Juk už šituos dabartinius irgi visi balsavo su viltimis, kad kažkas pasikeis? Kas pasikeitė? Tik dar didesnis chaosas ir pastovi valdžios žmonių kaita kas pusmetį.

 6. Anonimas parašė:

  Jei ant asilo uždėti auksinį balną, jis arkliu vistiek netaps. Valdžia keičia kėdes ir kabinetus, tačiau miestui tai jokios reikšmės neturi. Kiemai, kaip buvo pasibaisėtinos būklės, taip ir liko. Ir dar liks. Šiandien pravažiavau per miesto centrą. Seniai buvau jame buvęs. Miesto valdžios „saugomas architektūrinis paminklas“ po juodu celofanu labai negražiai apžėlęs. Nors nupjautumėt žolę ant jo stogo ir gražiai apsodintumėt gėlėmis, jei jau nesugebat tos miesto gėdos nugriauti.

 7. pirmokas parašė:

  sukeitus dėmenis vietomis rezultatas nesikeičia

 8. Brolis parašė:

  Gėdai , tai Tamsta eik ir parodyk kaip viskas turi būti

 9. Gėda parašė:

  Jau nebejuokinga- ši kadencija tik kėdes dalinasi.Reikšmingi posėdžiai.Kaip jiems prieš rinkėjus ne gėda.Greičiau nauji rinkimai, taip reikia naujų veidų.Tik kur jų rasti ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto