Tarybos nariai nepritaria administravimo mokesčio didinimui

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Prieš šį penktadienį vyksiantį Savivaldybės tarybos posėdį jau antrą savaitę renkasi komitetų nariai ir analizuoja jiems pateiktus sprendimų projektus. Tarp tų projektų, kurie nesulaukė pritarimo komitetų posėdžiuose, – ketinimas iki 70 proc. padidinti daugiabučių gyvenamųjų namų maksimalaus bendrojo naudojimo objektų administravimo mokestį.

Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komiteto nariai lyg ir nusprendė pritarti šiam sprendimo projektui, tikėdamiesi, kad galutinį žodį tars Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komitetas.
Švietimo, kultūros ir sporto komiteto posėdyje mokesčio didinimui nepritarta, tokį pat sprendimą pirmadienį priėmė Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto nariai.
Politikai svarstė, ar etiška tokiu sunkiu pandemijos laikotarpiu didinti mokesčius gyventojams. Be to, buvo suabejota ir daugiabučių gyvenamųjų namų administratorių – bendrovių „Tavo pastogė“ ir „Admituras“ – skaičiavimais, pagrindžiančiais, kodėl reikia didinti mokestį už daugiabučių gyvenamųjų namų administravimą.
Tarybos narių abejonės dar labiau sustiprėjo, kai Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komitetui buvo pateiktas jau pakoreguotas sprendimo projektas, kuriame minėtą tarifą numatoma didinti nebe 70 proc., o 48 proc.
„Vadinasi, dar yra rezervo ir galimybių taip drastiškai nedidinti mokesčių“, – sakė Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto pirmininkas Deivydas Vyniautas.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto