Tarybos nariai sprendimų projektų neteikė

Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius savo ataskaitoje apžvelgė ir Tarybos darbą.
Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius praėjusiųjų metų veiklos ataskaitoje pristatė ir Tarybos darbą. Iš viso priimti 376 sprendimai, beveik visus projektus teikė Savivaldybės administracija.
Meras pasigedo Tarybos narių iniciatyvos – jie neinicijavo nė vieno sprendimo.

Posėdžių ir sprendimų daugiau

Per ataskaitinį laikotarpį sušaukta ir įvyko 14 Tarybos posėdžių (iš jų – 2 neeiliniai). Mero pastebėjimu, posėdžių lankomumas nebuvo prastas, jis siekė beveik 90, 5 proc. Aštuoni Tarybos nariai nepraleido nė vieno posėdžio.
Visi Tarybos posėdžiai buvo vieši. Juose dalyvaudavo sprendimais suinteresuoti asmenys, bendruomenių atstovai, įmonių ir įstaigų vadovai. Be to, ir gyventojai galėjo stebėti tiesioginę Tarybos posėdžių transliaciją Mažeikių rajono savivaldybės interneto svetainėje.

2021 m. Taryba priėmė 376 sprendimus, užpernai – 344, vyko trylika posėdžių.

Daugiausia – turto valdymo klausimų

Tarybos posėdžiams klausimus (sprendimų projektus) rengia ir teikia Tarybos komitetai bei komisijos savo posėdžiuose, Tarybos narių frakcijos ir grupės pasitarimuose, Tarybos nariai, Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba, Savivaldybės meras ir administracijos direktorius.

Mero ataskaitos duomenys byloja, kad daugiausia sprendimų projektų (139) pernai teikė Savivaldybės administracijos Turto valdymo ir priežiūros skyrius. Švietimo, kultūros ir sporto skyrius inicijavo 51 sprendimą, Architektūros ir urbanistikos skyrius – 27, Strateginio planavimo ir investicijų bei Aplinkos ir sveikatos apsaugos skyrius – po 25, Vietinio ūkio skyrius ir  Savivaldybės mero patarėjai – po 23 sprendimų projektus. 
Po tris sprendimus priimta Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus ir Jaunimo reikalų koordinatoriaus iniciatyva.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Tarybos nariai sprendimų projektų neteikė”

  1. Era parašė:

    O kur vicemerės ir visa dauguma? Kokią komandą susibūrė, tokį rezultatą ir turi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto