Tarybos posėdyje – ir biudžetininkams, ir gyventojams svarbūs klausimai

Stop kadras iš Savivaldybės tarybos posėdžio

Šiandien vyksta Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdis.
Darbotvarkėje numatyti 34 klausimai, tarp jų – pristatymas dėl žemės mokesčio tarifų 2023 metams nustatymo.
Tiesioginę transliaciją galima žiūrėti Savivaldybės interneto svetainėje www.mazeikiai.lt paspaudus nuorodą http://195.182.85.135/videov3/

Trečią kartą šiemet bus atlikti savivaldybės biudžeto pakeitimai, siekiant panaudoti turimas ir papildomai gautas lėšas pagal tikslinę paskirtį.

Taip pat bus perskirstomos Savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos 2022 metų priemonių išlaidos bei patikslinamas šios programos priemonių vykdymo planas.

Tarybai bus pristatyti žemės mokesčio tarifai, kuriais vadovaujantis bus skaičiuojamas žemės mokestis 2023 metams, o tvirtinami jie bus kitame posėdyje.

Nemažai svarstomų sprendimo projektų susiję su švietimu: bendrojo ugdymo mokyklų karjeros specialistų pareigybių įsteigimas, didžiausio leistino pareigybių, finansuojamų iš pajamų savarankiškoms funkcijoms atlikti, skaičiaus nustatymas, Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos nuostatų tvirtinimas ir kt.

Politikai spręs ir socialinius klausimus: dėl atleidimo nuo socialinio būsto nuomos mokesčio, socialinio būsto nuomos mokesčio sumažinimo, savivaldybės būsto pardavimo ir kt.

Pasikeitus Tarybos daugumai ir opozicijai, keičiama Savivaldybės tarybos Etikos ir Antikorupcijos komisijų sudėtis, bus skiriami komisijos pirmininkų pavaduotojai.

Apdovanojimų, Žymių žmonių, istorinių datų ir įvykių įamžinimo, Peticijų komisijų sudarymo pakeitimai susiję su Tarybos narių Sigutės Bernotienės ir Rūtos Matulaitienės pasikeitusiomis pareigomis bei pokyčiais Savivaldybės administracijos vadovybėje.

Visa posėdžio darbotvarkė skelbiama http://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/darbotvarkes/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto