Taškas Alytuje pelnytas po atkaklios kovos

Lietuvos salės futbolo aukščiausiosios lygos pirmenybių aštuntajame ture dvejos rungtynės pasibaigė kovingomis lygiosiomis. Vienose jų tašką pelnyti pavyko Mažeikių “Naftos” žaidėjams. MAŽEIKIŠKIŲ RIZIKA PASITEISINO
Mažeikiškiai šio turo rungtynes žaidė Alytuje. Jų varžovai buvo dešimtoje vietoje esantys vietos „Alyčio“ futbolininkai. Nors aikštelės šeimininkai buvo iškovoję tik vieną pergalę, tačiau šiuo metu keturi Vilniaus „Geležinio vilko“ komandos žaidėjai žymiai sustiprino Dzūkijos sostinės komandą ir dabar ji, pasak „Naftos“ ekipos vadovo Aleksandro Butkaus, tapo „kietu riešutu“ visiems varžovams.
Rungtynės prasidėjo abipusėmis atakomis, o septintą kėlinio minutę Andrius Vekeriotas išvedė mažeikiškius į priekį 1:0. Tačiau kėlinio pabaigą mažeikiškiams sugadino vienas po kito per minutę pelnyti du alytiškių įvarčiai. Tik laikrodžiui skaičiuojant paskutines kėlinio minutes Kęstutis Nepas taikliu smūgiu atstatė pusiausvyrą.
Po pertraukos „Nafta“ vėl išsiveržė į priekį: jų ekipoje pasižymėjo Andrius Žukovas. Mažeikiškių persvara laikėsi iki keturioliktos antrojo kėlinio minutės: „Alyčio“ futbolininkai vėl vieną po kito pelnė du įvarčius. Likus iki rungtynių pabaigos trims minutėms mažeikiškiai puolė gelbėti bent taško, o vartininko pakeitimas penktuoju aikštės žaidėju, pasiteisino: Antanas Bulošas realizavo vieno žaidėjo pranašumą. Per likusį laiką realios progos pelnyti įvartį nerealizavo Antanas Tautvydas ir rungtynės pasibaigė kovingomis lygiosiomis 4:4.

ČEMPIONAI PATYRĖ PRALAIMĖJIMĄ
„Net nežinau, ar šiuo rezultatu džiaugtis, ar ne. Žaidėme gerą žaidimą, pirmavome didžiąją dalį rungtynių, bet teko tenkintis tik lygiosiomis. Kita vertus, paskutinėmis rungtynių minutėmis tik pelnytas įvartis išgelbėjo nuo pralaimėjimo“, – sakė A. Butkus.
Antrosios lygiosios rezultatu 1:1 užfiksuotos Vilniuje, kur žaidė dvi sostinės ekipos – „Aktas“ ir „Bekentas“. Pirmąjį pralaimėjimą čempionate patyrė daugkartiniai šalies čempionai – Kauno „Inkaro“ futbolininkai – rezultatu 3:5 nusileidę Panevėžio „Aukštaitijos“ ekipai. Kitose turo rungtynėse „Kėdainiai“ 5:2 įveikė Šiaulių „Alnidą“, o Kauno „Reprobalta“ 8:6 privertė pasiduoti „Akmenės“ futbolininkus.
Mažeikiškiai, turintys vienuolika taškų ir užimantys šeštąją vietą, devintąjį turą praleis, o paskutines pirmojo rato rungtynes namuose jie žais gruodžio 12 dieną su „Akmenės“ futbolininkais, esančiais paskutinėje vietoje.
Pirmąjį ratą mūsų ekipa baigs gruodžio 19 dieną rungtynėmis išvykoje su „Kėdainių“ ekipa.