Taurės varžybose – trys medaliai

Panevėžyje vyko Lietuvos stalo teniso asociacijos taurės varžybų finalinis etapas. Jame teisę žaisti buvo iškovoję po aštuonis stipriausius vaikinus ir merginas, kurie surinko daugiausia taškų per keturis šį sezoną vykusius taurės varžybų turus. Į aštuntukus pateko penki mažeikiškiai, kurie treneriui Raimondui Jackevičiui pateikė staigmeną: nors ir buvo išvarginti sunkaus sezono, tačiau iškovojo net tris prizines vietas.
Moterų varžybose net trys sportininkės surinko po vienodai taškų, tačiau partijų skirtumas lėmė, kad šalies stalo teniso asociacijos taurę iškovojo panevėžietė Ieva Venslavičiūtė. Kiek mažiau pasisekė mažeikiškei Martynai Sidabraitei, kuri liko antra. Kita mūsų miesto atstovė Žaneta Brasaitė liko septinta.
Vyrų varžybose nė vienam sportininkui pralaimėjimų taip pat nepavyko išvengti. Nugalėtoju tapo vilnietis Gintautas Juchna, o antrąją ir trečiąją vietas iškovojo mažeikiškiai broliai Tonetas ir Arnoldas Domeikos. Tarp aštuonių stipriausiųjų patekęs Marius Bučys liko ketvirtas.
„Šie laimėjimai buvo netikėti: tai paskutinės varginančio sezono varžybos, nesitikėjome, kad mūsų žaidėjai taip gerai pasirodys. Arnoldo, neseniai grįžusio iš Japonijoje vykusio pasaulio stalo teniso čempionato, laukia dar vienas atsakingas startas – Šalčininkuose vyks šalies stipriausiųjų jaunių turnyras „TOP 12“, – sakė R. Jackevičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto