Technologijų olimpiada – galimybė atsiskleisti kūrybingiems jaunuoliams

Mažeikių rajono mokykloms III–IV klasių grupėje atstovavo Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos IV gimnazijos klasės mokinė Gintarė Stonytė. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Šiais metais pasaulyje ir Lietuvoje vis dar siaučiant koronavirusui, visos mokinių olimpiados organizuojamos nuotoliniu būdu. Ne išimtis ir šių metų Lietuvos mokinių technologijų olimpiada „Kūrybos virusas 2021 m.“, kuri įvyko gegužės 14 d. „Zoom“ platformoje ir pakvietė dalyvius pasidalyti savo kūrybos virusu.
Technologijų olimpiados dalyviai gavo užklijuotas medžiagų ir priemonių dėžutes, kurias atplėšė tik konkurso metu. Kūrybiniam darbui atlikti galėjo naudoti tik medžiagas ir priemones, kurios išvardintos medžiagų ir priemonių sąraše bei medžiagas, rastas dėžutėje. Sukant ratą, parinkta tema „NEŠTI“. Kiekvienas dalyvis per 3 val. turėjo sukurti gaminį šia tema ir parengti darbo pristatymą.
Ši olimpiada – tai puiki galimybė talentingiems jauniems žmonėms pademonstruoti savo gabumus, išreikšti save.
Mažeikių rajono mokykloms III–IV klasių grupėje atstovavo Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos IV gimnazijos klasės mokinė Gintarė Stonytė. Mergina respublikinėje technologijų olimpiadoje laimėjo II laipsnio diplomą.

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto