Teisėsauga toliau nagrinėja kontrabandininkų nusikaltimą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius apygardos teismui perdavė baudžiamąją bylą. Nusikalstamos veikos mūsų mieste pradžia buvo užfiksuota dar prieš trejus metus, trys įtariamieji jau nubausti. Nauja byla pradėta išaiškinus kitus nusikaltimo dalyvius.

});

Cigaretes pakrovė Kruciuose 

Baudžiamoji byla, kuriai medžiagą rinko Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, o teismui šį mėnesį perdavė Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras, prasidėjo 2019 m. birželį.

Mažeikiuose, Laisvės gatvėje, policijos pareigūnai sulaikė krovininio vilkiko vairuotoją su gabenamomis kontrabandinėmis cigaretėmis. 2021 m. išnagrinėtos baudžiamosios bylos metu paaiškėjo, kad tada dar nežinomas užsakovas 53-ejų metų druskininkietį R. G. paprašė krovininiu automobiliu pervežti į Švediją cigarečių kontrabandą. Šis iš vienos įmonės pasiskolino vilkiką ir juo atvažiavo į Mažeikius.

Degalinėje jis...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto