
Telšių apylinkės teismo Akmenės rūmai visiškai pritarė Šiaulių apygardos prokuratūros prokuroro ieškinio argumentams dėl viešojo intereso gynimo Mažeikių rajone esančiame Plinkšių kraštovaizdžio draustinyje. Teismas priėmė sprendimą įpareigoti atsakovą – šiame draustinyje esančio žemės sklypo savininką – nugriauti jo žemėje stovinčius 58 statinius ir sutvarkyti statybvietę.
Generalinė prokuratūra informavo, kad visa ši istorija prasidėjo 2018 metų balandį, kada į prokuratūrą kreipėsi Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba, prašydama ginti viešąjį interesą. Prokuratūra pradėjo tyrimą, siekdama išsiaiškinti, ar draustinyje nameliai pastatyti legaliai.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.
Gi Dubgiris irgi nevisai legaliai issistate, bet i juos ikibti slabo, ane? Cia daba valstieti nubaus ir tipo va kaip mes gerai dirbam.
:-)
Kur buvo vieso intereso saugotojai ,kai vyko statybos?Esam labai turtingi,kad galim statyti,griauti?
Na,o ką pasakysit apie Nausėdą,bankininką,Vilniaus regioniniame parke pasistačiusį vilą ir deklaravusį kainą,atitinkančią Mažeikių senamiesčio Chruščiovo laikų statyto pastatėlio vertę?Palyginkime abiejų kandidatų gobšumo kriterijus.
Nu pzdc neturit ka veikt gaila kad tie namukai stovi?
Tai čia tie medinukai Uikių kaime kur traukia turistus, poilsiautojus?
neturi drauguose vyr.architekto ir uznugario AAA (aplinkos apsaugos agentura), busi nugriauts…..
Nematau cia tragedijos, 20 m nereiks malku pirkti…
reikia turėti daug pinigų,tada gali statyti stiklinius namus,kad pamiršti kiek jie kainavo…gali sudegti dokumentai…gali perkelti ribas …viskas galima…juk kitaip teisėjai nevaikščiotų su antrankiais..o kas neturi jų ,gali uždainuoti…ne tau Martynai mėlynas dangus….
O Plinkšių dvaras sutvarkytas jau…senai buvau!
Nugriaukit…paruoškit vėl ale žemių savininkam vietas namams pasistatyt…
Kai turi pinigų gali nors ir atskirą tvenkinį išsikast