Teismas nuteisė viekšniškio nužudymu kaltintą vyrą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Atgaila teisme nesuminkštino teisėjų – 31-erių metų Mažeikių rajono gyventojas, prieš daugiau kaip dvejus metus nužudęs žmogų, nuteistas kalėti septynerius metus ir devynis mėnesius.

Išgertuvės baigėsi smūgiais peiliu

Dar 2018 metų gruodžio 19-ąją, apie devintą valandą vakaro, „greitosios“ medikai ir policijos pareigūnai buvo iškviesti į Viekšnius, kur namuose rastas 56-erių metų namo šeimininkas V. R. Nukentėjusiajam buvo nustatytos dvi durtinės žaizdos mentės srityje, jis buvo gydomas Mažeikių ligoninės Reanimacijos skyriuje.
Tuo metu policijos pareigūnai sulaikė neblaivų (nustatytas 2,02 promilės girtumas) 31-erių metų J. L., kuris buvo įtariamas sužalojęs vyrą. Buvo nustatyta, kad konfliktas išgertuvių metu kilo dėl asmeninių priežasčių ir įtariamasis du kartus dūrė namo šeimininkui į nugarą.
Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, tačiau po dviejų mėnesių nukentėjusysis ligoninėje mirė ir tyrimas perkvalifikuotas į nužudymą.

Pripažino kaltu

Ketvirtadienį nuosprendį paskelbęs Šiaulių apygardos teismo teisėjas pabrėžė, jog per dvejus metus nuo padaryto nusikaltimo J. L. pakeitė gyvenimo būdą – atsisakė alkoholio, įsidarbino, atlygina žalą.
Už padarytą nusikaltimą teismas J. L. pripažino kaltu ir paskyrė jam bausmę – laisvės atėmimą 7 metams 9 mėnesiams, nužudytojo artimiesiems priteisti 18 846 eurai turtinei ir neturtinei žalai atlyginti, Šiaulių teritorinei ligonių kasai – 19 437 eurai už nukentėjusiajam suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Teismas nuteisė viekšniškio nužudymu kaltintą vyrą”

 1. Irena parašė:

  labai daug klaustukų šioje skaudžioje byloje.

 2. įdomu parašė:

  Kaip čia gaunasi-pradžioj buvo nesunkus sveikatos sutrikdymas, po dviejų mėnesių žmogus miršta ligoninėj, o dėl nužudymo kaltas tas žmogus? O gal ligoninė???

  1. Anonimas parašė:

   Kai girtas vairuotojas partrenkia žmogų, o paskui tas žmogus ligoninėje miršta, tai kalta ligoninė, o ne girtas kelių gaidelis?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*