Teismas paskelbė nuosprendį pinigus grobsčiusiai buhalterei

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiškė buhalterė pirmadienį išgirdo teismo nuosprendį dėl beveik dešimtmetį grobstytų Palnosuose registruotos bendrovės lėšų.
Nors pensinio amžiaus moteriai grėsė ilgi nelaisvės metai, jai teismas skyrė laisvės apribojimo bausmę.

Šių metų sausį Šiaulių apygardos teisme pradėta svarstyti baudžiamoji byla buvo išnagrinėta sutrumpinta įrodymų tyrimo tvarka.
Pareigūnai nustatė, kad nusikaltimas buvo padarytas 2011–2020 metais, kai 67-erių metų V. B. dirbo Palnuosuose registruotoje uždaroje akcinėje bendrovėje buhaltere. Piktnaudžiaudama darbdavio pasitikėjimu ir naudodamasi jai, kaip bendrovės buhalterei, vienasmeniškai patikėtu disponavimu bendrovės bankinėmis lėšomis, iš bendrovės sąskaitos į savo asmeninę sąskaitą ji pervesdavo įvairias pinigų sumas.
Per beveik dešimtmetį kaltinamoji pasisavino bendrovei, kurioje dirbo, priklaususius 20 833 eurus.
Šis faktas paaiškėjo po to, kai bendrovės direktorė pradėjo naudoti „SMART ID“ paslaugą ir pati prisijungė prie įmonės elektroninės bankininkystės. Peržiūrėjusi sąskaitos išrašą, ji pamatė pasikartojančius pervedimus į buhalterės sąskaitą, kuriai darbo užmokestį įprastai mokėdavo grynaisiais pinigais.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Teismas paskelbė nuosprendį pinigus grobsčiusiai buhalterei”

 1. Jolanta parašė:

  Vogti negrazu, bet kai Europos Sąjungos pinigai milijardais vagiami, tai tylima.
  Lietuva tiek pinigu gavo, kad butų buve galima autostradas vos ne is kiekvieno miesto nutiesti, gamyklų, mokyklų, namų pristatyti. O kas padaryta? Kiek nauju mokyklų, tiltu, gamyklų per 30 metu pastatyta?

 2. Juzė parašė:

  Hmmmm….o kokia akcinė bendrovė? Dar Palnosuose? Mielieji, kodėl neviešinate, o tai svarbu. Ant tokios darbuotojos gali pakibti kita akcinė bendrovė. Jau per daug konfidencialu. Tik, aišku, kur reikia, o kur ne. Saugokitės akcininkai ir įmonių vadovai. Apsuks kaip šiltą vilną. Žinau aš, kai kuriose įstaigose vadovai nė nestebi ir netikrina pravedamus pinigus, o reikėtų. Vadovas turi bankininkystėje pasirašyti, o ne duoti buhalteriui generatorių ir pirmyn. Vadovai, paliksit be triusikų taip darydami. Būkit atsargūs.

 3. Andr parašė:

  KO PAVARDES VAGIES NESKELBIAT?

  1. inda parašė:

   Balvociene

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto