Teismas skyrė bausmes žudikams

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vasarį šiauliškiai teisėjai nuteisė žmogžudį, kuris nusikaltimą įvykdė 2023 metais Mažeikių rajone. Tai – pirma žmogžudystė pernai mūsų rajone.
Antroji žmogžudystė pernai įvyko išgertuvių metu – du sugėrovai nužudė trečiąjį. Trečiadienį jiems paskelbtas nuosprendis.

});

Konfliktas kilo išgertuvių metu

Lapkritį prokurorai Šiaulių apygardos teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje nužudymu buvo kaltinami du 33-ejų metų mažeikiškiai – anksčiau už plėšimą ir neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis teistas mažeikiškis K. B. ir R. D., kuris jau buvo teistas dėl įvairių nusikalstamų veikų ir Lietuvoje, ir Didžiojoje Britanijoje.

Teismas nustatė, kad nusikaltimas padarytas praėjusių metų vasario 19-ąją Mažeikių mieste, Gamyklos gatvės name, kuriame ir gyvena kaltinamasis K. B. Lemtingąją dieną K. B., jo draugas R. D. ir bendras pažįstamas 44-erių metų V. G., kuris gyveno Draugystės gatvėje, drauge...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto