Teisme – Šiaulių lombardą apiplėšusio mažeikiškio byla

Nuotr. iš sat.teismas.lt tinklalapio

Šiaulių apygardos teismui perduota baudžiamoji byla, kurios tyrimą atliko šio miesto policijos pareigūnai. Dėl nusikalstamų veikų Šiauliuose įtariamas 19-metis mažeikiškis.

});

Apiplėšė lombardą

Teismui perduotoje byloje nusikalstamos veikos, kuriose figūruoja ir lombardo apiplėšimas, ir netikrų pinigų realizavimas, ir vagystės, vyko šių metų sausį. Jas tyrė Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Šiaulių apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroru. 

Šiauliuose esantis lombardas buvo apiplėštas sausio 16 d. – kaukėtas vaikinas į galvą kasininkei įrėmė šaunamąjį ginklą ir pareikalavo iš kasos aparato ištraukti pinigus. Plėšikas gavo 4,8 tūkst. eurų.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai informavo, kad tuo metu lombarde pasirodė dar vienas kaukėtas vyras, kuris išdaužė vitrinas ir pagrobė 43 auksinius juvelyrinius...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto