Teismo nutartis nukentėjusiųjų nenuramino

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šiaulių apygardos teismo teisėjų paskelbta nutartis, kuria ilgą laiką girtavęs ir du žmones  pasikėsinęs nužudyti asmuo pripažintas nepakaltinamu, savo mažametį vaiką apgynusiam mažeikiškiui sukėlė pasipiktinimą. Pasak jo, tokia teismo nutartis priverčia jaustis nesaugiai.

Išgelbėjo reakcija

Mūsų miesto krepšinio komandoje rungtyniavęs Gitanas Bačiulis praėjusių metų sausio 2-ąją atsimins ilgai. Tuo metu jis viešėjo tėvų sodyboje, esančioje Ventoje.
Tą vakarą salėje žaisliniu automobiliu žaidžiančią jo trečius metus einančią dukrytę užpuolė peiliu ginkluotas 46-erių metų Gytis Ramanauskas.
„Aš tik pamačiau, kaip žaislinius akinius užsidėjęs vyras pakišo peilį vaikui po kaklu. Net pats nepajutau, kaip vienu šuoliu atsidūriau prie jo ir parverčiau ant žemės, kad nesužalotų vaiko.
Iki tol užpuolikas nepratarė nė žodžio, akmeninis jo veidas nerodė jokių emocijų. Keiksmai pasipylė tik tada, kai su juo susigrūmiau“, – tą dieną atsiminė sportininkas.
Sulaukęs pasipriešinimo užpuolikas spruko. Mažametė mažeikiškio dukra nebuvo sužeista, jai užpuolikas išrovė kuokštą plaukų.

Sužeidė kaimynę

Darbo ir nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis nusikaltėlis, kuriam po sulaikymo buvo nustatytas 1,56 promilės girtumas, tą vakarą nenurimo.
Jis nuėjo į gretimą namą ir du kartus peiliu dūrė duris atidariusiai šeimininkei.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto