Teismui nepakako įrodymų, kad mažeikiškis vairavo neblaivus

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmų teisėjai išteisino mažeikiškį, kuris buvo kaltinamas neblaivus vairavęs transporto priemonę.

Įvykiai, kurie vėliau sugulė į baudžiamąją bylą, prasidėjo 2020 m. rugsėjo 18 d. rytą, kai policijos pareigūnai Mažeikių mieste sulaikė vietos gyventoją E. A.

Kaip informavo Telšių apylinkės teismo pirmininko padėjėja ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Kristina Videikienė, kaltinamasis E. A. teismui neprisipažino kaltas. Jis nurodė, kad, kaimyno paprašytas parvežti jo bendradarbį namo, atsisakė, nes buvo taip pat vartojęs alkoholio, tačiau susitarė su pažįstamu G. P. pavežti jį namo kaltinamojo E. A. automobiliu. Parvežę kaimyno bendradarbį G. P. ir E. A. nusprendė dar nuvažiuoti į Mažeikių miestą.

Vairuotojas G. P. nurodė, kad, kaltinamojo paprašytas, vairavo jo automobilį. Kadangi nepripratęs važiuoti svetimu automobiliu, apsisukdamas jis įvažiavo į griovį. Po to, kai automobilis buvo ištrauktas iš griovio, G. P. nuvažiavo į netoli esančią aikštelę, kur pastatė automobilį ir pasakė kaltinamajam E. A. ir kitam keleiviui, kad jis jų daugiau nebevežios, ir paliko juos netoli esančios įmonės aikštelėje.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto