Tekstilės konteineris – jau ir Viekšniuose

Dabar Viekšniuose pastatytas vienas tekstilės konteineris, bet ateityje planuojama, kad jų bus du. Nuotr. iš organizacijos archyvo

Prieš penkis mėnesius Mažeikiuose buvo įrengti pirmieji nevyriausybinės organizacijos „Būk su manimi“ tekstilės konteineriai.
Šių konteinerių mieste reguliariai daugėja. Organizacijos atstovai įsiklausė į žmonių poreikius ir ketvirtadienį vieną jų įrengė Viekšniuose.

Šiuo metu „Būk su manimi“ Mažeikiuose turi keturis konteinerius – Ventos gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje šalia „Taumonos“; Pavasario gatvėje, priešais lopšelį-darželį „Delfinas“; senamiestyje, Stoties gatvėje, netoli „Būk su manimi“ patalpų (nulipus pėsčiųjų tiltu). Toks konteineris yra ir Troškučiuose, sodininkų bendrijos „Šaltinėlis“ teritorijoje.
Viekšniuose jis pastatytas Dariaus ir Girėno gatvėje, sklype priešais Lietuvos pašto skyrių.
Gyventojai kviečiami į šiuos konteinerius dėti drabužius ir avalynę, dar tinkamus dėvėti, žaislus, nebenaudojamą patalynę, užuolaidas, buities daiktus.
Konteinerius prižiūrinčios, jų turinio išrūšiavimą, surinktų drabužių ir daiktų išdalijimą organizuojančios „Būk su manimi“ atstovės gyventojų prašo, prieš išnešant tekstilę į specialius konteinerius, ją sudėti į maišelius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto